چگونگی دوگانگی می تواند به شما کمک کند تا تصمیمات بهتری بگیرید


تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: کنستانتین استانتزیو (شاتر استوک)

برخی از راه حل ها نیاز به توجه زیادی دارند – موافقان و موافقان را بسنجید و سعی کنید بهترین نتیجه را بگیرید. اما برخی از افراد تقریباً در مورد هر چیزی بزرگ یا کوچک بلاتکلیف هستند. این که آیا شما با یک فرد دوسویه روبرو هستید ، یا خودتان یک فرد دو گانه هستید ، می دانید که این ممکن است آزار دهنده باشد.

اما طبق یک مطالعه جدید منتشر شده در مجله روانشناسی اجتماعی انگلیس، دوگانگی ممکن است نباشد صفت منفی که فکر می کنیم باشد. که در مقاله روانشناسی امروز، دکتر سوزان کراوس ویتبورن ، پروفسور افتخاری روانشناسی و علوم مغز در دانشگاه ماساچوست آمهرست ، روشنایی بیشتری را روشن می کند مزایای بالقوه دوسوگرایی و همچنین ضرر آن. آنچه در اینجا باید بدانید اینجاست.

چگونه از دوسوگرایی خود به نفع خود استفاده کنیم

در اصل ، همه اینها به این واقعیت برمی گردد که افراد دوجنبه وقت می گذارند تا در مورد یک مسئله خاص به کشورهای مختلف نگاه کنند ، که می تواند منجر به تصمیم گیری آگاهانه تری شود. ویتبرن از مثال بازدید از یک رستوران با یکی از اعضای خانواده خاص که همیشه از آن استفاده می کند استفاده می کند برای همیشه برای سفارش دادن و آزار همه (از جمله سرورها). اینجا او را ببر:

عوامل متعادل کننده ای مانند انتخاب سالم ، قیمت و روش تهیه می تواند در نهایت منجر به انتخاب بهتری نسبت به عجله در بدست آوردن هر آنچه که در لیست پیش غذاهای احتمالی است ، شود. چند بار از رسیدن دوره اصلی خود ناامید شده اید و متوجه می شوید که با عجله زیاد انتخاب اشتباهی را انجام داده اید؟

عدم دوسوگرایی

ویتبنر می گوید ، جدا از چیزهای زمان بر ، جنبه منفی دیگری از دوسوگرایی وجود دارد:

رفع سریع می تواند معادل ذهنی بیرون کشیدن باند از زخم بدون تردید باشد. ممکن است دردناک باشد ، اما کار شما تمام شده است. برای دوسوگرافی مزمن ، ناتوانی در حل تعارض می تواند منجر به تنش ، اضطراب و کلی روحیه منفی شود.

بنابراین این مسئله را بخاطر بسپارید دفعه بعد که در موقعیتی قرار گرفتید که شخصی با قاطعیت خاص روبرو است (از جمله خود شما).


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes