[ad_1]

عکس: Shutterstock

عکس: Shutterstock
عکس: شاتر استوک (شاتر استوک)

ما به عنوان والدین باید به پزشکان فرزندان خود اعتماد کنیم. اما همچنین باید از آنچه یک روش استاندارد است و چه چیزی نیست آگاه باشیم.

چند سال پیش ، او از اتهامات علیه لری ناسار سوused استفاده کرد دنیای ژیمناستیک آمریکا را تکان دهید. Nasar به جرم سو providing استفاده جنسی از دختران جوان تحت عنوان ارائه خدمات درمانی به آنها و بی توجهی به پروتکل های تهیه شده برای حفظ امنیت بیماران ، مقصر شناخته شد. هیچ پدر و مادری و فرزندی مقصر نیستند – نصار از قدرت خود به کم لطفی ترین شکل استفاده می کند – اما این می تواند به عنوان یک یادآوری وحشتناک برای یادگیری آنچه در امتحانات بدنی معمول کودکان ما انتظار داریم و چه کاری باید انجام دهیم. اگر اتفاقی نیفتد احساس می کنم کاملا درست است

در اینجا چیزی است که والدین باید براساس آن بدانند آکادمی اطفال آمریکا توصیه ها و گزارش های دیگر:

آیا والدین باید همراه فرزندانشان در اتاق معاینه بمانند؟

والدین معمولاً با کودکان خردسال در اتاق می مانند. اما نوجوانان حق انتخاب دارند و برخی ترجیح می دهند مادر یا پدر در بیرون منتظر بمانند.

شما حق درخواست یک قهرمان پزشکی را دارید

برای اقدامات حساس ، مانند معاینات پستان یا دستگاه تناسلی ، AAP توصیه می شود یک قهرمان پزشکی داشته باشید. باید به شما اطلاع داده شود که شما حق درخواست یک همراه را دارید که معمولاً یک پرستار یا یک دستیار پزشکی خواهد بود. اگر چاپرون در دسترس نیست و شما آن را در آنجا می خواهید ، باید بتوانید امتحان خود را به تعویق بیندازید.

وقتی کودک از لباس خود درآید ، پزشکان باید آنجا را ترک کنند

وقتی بچه ها لباس می پوشند باید کارکنان از اتاق خارج شوند. ابتدا یک پرستار یا دستیار باید جامه ای برای پوشیدن و ملحفه ای برای پوشاندن کودک به او بدهد.

پزشکان باید کودک را راحت نگه دارند

پزشکان باید همه کارها را انجام دهند تا کودک از نظر جسمی و روانی راحت باشد. طبق AAP سیاست محافظت از کودکان در برابر خشونت جنسی“متخصصان اطفال باید به والدین و كودكان كلامی توضیح دهند كه چرا هر یك از عناصر مربوط به معاینه را انجام می دهند و به احتیاج به احتیاط آنها احترام می گذارند ، ضمن اطمینان از پوشاندن مناسب و محرمانه بودن با تغییر آنها.

در اینجا چند تست معمول وجود دارد که می توانید در آزمون سالانه کودک خود انتظار داشته باشید

تست های دختران

  • معاینه دستگاه تناسلی خارجی. در طی یک معاینه معمول ، پزشک متخصص اطفال دستگاه تناسلی خارجی شما را بررسی می کند تا ناهنجاری ها یا علائم جسمی سو suspected استفاده را بررسی کند. اگر کودک احساس ناراحتی کرد یا امتناع کرد ، هرگز نباید زور استفاده شود.
  • معاینه پستان. برای یک دختر نوجوان ، پزشک معمولاً در معاینه سالانه به سرعت سینه های او را نگاه می کند تا ببیند که در چه مکانی رشد می کند. بیشتر نوجوانان به معاینات دستی پستان نیازی ندارید مگر اینکه آنها سابقه خانوادگی در مشکلات پستان داشته باشند. اگر پزشک یک آزمایش اختیاری انجام دهد ، این آزمایش باید “با استفاده از انگشتان انگشتان ، نه با نوک انگشتان یا کف دست انجام شود و بیمار باید یک بار لباس را فقط در معرض یک پستان قرار دهد.” مطابق a نیویورک تایمز گزارش.
  • معاینه لگن. به ندرت اتفاق می افتد که دختر زیر 21 سال نیاز به معاینه لگن داشته باشد مگر اینکه بیمار احساس درد ، خونریزی غیرطبیعی ، ترشح غیرطبیعی یا علائم دیگری داشته باشد. پزشک ممکن است بخواهد معاینه لگنی را روی زن جوانی انجام دهد اگر وی تا سن 15 سالگی یا سه سالگی بعد از رشد پستان ، سیکل قاعدگی نداشته باشد. اگر دخترتان به امتحان نیاز دارد ، اینجاست چه چیزی باید بدانم. این روند باید 3 تا 5 دقیقه طول بکشد و پزشک باید حساس ، ملایم و وقت بگذارد تا در ابتدا به س questionsالات شما پاسخ دهد.
  • ابتدا به یک متخصص زنان مراجعه کنید. طبق این موارد ، دختران باید از 13 تا 15 سالگی به یک متخصص زنان مراجعه کنند کالج زنان و زایمان آمریکایی. این ویزیت می تواند به سادگی گپی در مورد سابقه پزشکی و جنسی بیمار و چگونگی سالم ماندن باشد. تست پاپ باید از سن 21 یا سه سالگی بعد از شروع آمیزش واژن شروع شود.

تست های پسران

  • معاینات بیضه: از زمان کودکی ، پسران در معاینات سالانه معاینه بیضه می کنند. آنها در صورت ناراحتی ممکن است منصرف شوند ، اما این راهی است که پزشکان می توانند برآمدگی ها و برجستگی هایی را که به طور بالقوه تأثیر می گذارند بررسی کنند و اطمینان حاصل کنند که همه چیز در حال رشد طبیعی است. برای این آزمایش ، پسران لباس زیر خود را در می آورند یا آنها را به زانو در می آورند. کودکان خردسال غالباً برای آزمایش دروغ می گویند ، اما از سن 12 یا 13 سالگی معمولاً بایستند. با احساس هر بیضه پزشکان باید از دستکش استفاده کنند. نفوذ داخلی وجود ندارد و آزمایش معمولاً کمتر از یک دقیقه طول می کشد. پزشک همچنین باید نحوه انجام خودآزمایی ماهیانه بیضه را از سن 15 سالگی به بیمار آموزش دهد.

اگر فکر می کنید در معاینات پزشکی کودک شما مشکلی وجود دارد چه باید کرد

Thه نیویورک بار حاکی از که اگر در مورد هرگونه معاینه یا درمانی که توسط پزشک توصیه شده مطمئن نیستید ، باید این کار را انجام دهید بپرسید آیا گزینه دیگری در دسترس است ، همانطور که معمولاً وجود دارد. اگر هنوز راحت نیستید ، روش را به تعویق بیندازید و نظر دوم را بگیرید

بر اساس AAP ، اگر نگرانی در مورد معاینات نامناسب جنسی دارید ، آنها را به اداره کلینیک یا م institutionسسه پزشکی گزارش دهید. شما همچنین حق دارید در مورد اقدامات سرویس تحقیقاتی کشور خود گزارش دهید.

این مقاله در ابتدا در سال 2018 منتشر شد و در تاریخ 21 ژوئن 2021 به روز شد تا زمینه ای به روز فراهم شود و مطالب با دستورالعمل های سبک Lifehacker فعلی مطابقت داشته باشد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir