کرمهای لایه برداری که علاوه بر اسید میوه حاوی دو ویتامین A و E باشند، اثر بخشی مناسب تری دارند و باعث مرطوب شدن پوست می شود و کاهش چروک های سطحی پوست را به دنبال خواهد داشت. در محصولات مراقبت از پوست، اسید سیتریک را با ویتامین C اشتباه میگیرند چون ترکیبات متفاوتی هستند. حتی با بهترین دستگاههای لیزر و با بهرهگیری از مجربترین متخصصین، گاه تنها تا ۳۰-۴۰ درصد میتوان این جوشگاهها را بهبود داد. برند مورد را برای کیفیت بالای کرم لایه بردار پوست چرب محصولاتش می شناسیم. این فروشگاه اصالت کالا و کیفیت محصولات را تضمین میکند.

در ابتدا پوست خود را خوب بشوييد براي از بين بردن ناخالصي و الودگي ها مي توانيد از پاک کننده هاي صورت استفاده كنيد. پاککنندگی پوست کرم هم مطلوب است. برای پوست نرمال هم کر های لایه برداری که برای پوست چرب مناسبن، توصیه میشه، اما با تعدا دفعات کمتر (2 با در هفته). همچنین با بالابردن گردش خون، باعث رفع کبودی و پف چشم میشود. این عمل باعث روند بازسازی سلولی، کاهش عمق چروکها، رفع جای جوش و کم رنگ شدن لکهای پوستی میشود. این کرم نیز برای افراد بالای 35 سال با پوست های معمولی تا خشک مناسب است.

کرم دور چشم سه کاره مای، مناسب افراد زیر 35 سال است. کرمهای AHA بیشتر مناسب نگرانیهای پوستی مرتبط با پیری و افزایش سن هستند، درحالیکه کرمهای BHA بیشتر به کار آن دسته افرادی میآید که پوست حساس و مستعد جوش و آکنه دارند؛ یک کرم لایه بردار برای جای جوش.

اگر بیش از یک نگرانی پوستی دارید، احتمالاً هر دو کرمهای BHA و AHA را امتحان کرده باشید، اما این کار را باید با احتیاط کامل انجام داد. اگر بعد از استفاده از لایه بردار دچار قرمزی و سوزش شدید، مصرفش را قطع کنید و به سراغ محصولات با فرمولاسیون سبکتر بروید. برای استفاده از کرم لایه بردار AHA روی پوست شبها مقداری از آن را روی پوست ناحیه موردنظرتان بگذارید و با حرکات چرخشی ماساژ دهید تا جذب پوستتان شود. همانند AHAها، سالیسیلیک اسیدها با برداشتن سلولهای مرده پوست، آن را لایهبرداری میکنند.