کامازولن در اثر حرارت دادن هنگام عصاره گیری در گیاه تولید می شود که اثرات ضد التهاب، ترمیم کننده و ضد اگزمای قوی دارد و مهمترین ترکیب بابونه و مشتقات آن می باشد. توجه کنید که ترکیب اصلی لوسیون آب است به همین دلیل نسبت به کرم و وازلین رقیقتر است؛ بنابراین برای پوستهای چرب و خیلی چرب استفاده از لوسیون توصیه میشود. در حقیقت آبرسانی یک مسئله ضروری برای پوست محسوب میشود.

پوست شما در تمام طول سال و در تمام شرایط آب و هوایی نیازمند آب برای سالم ماندن و ادامه فعالیتهای خود است. اغلب افراد در طول روز از مرطوب کننده ها بر روی پوست استفاده میکنند. یکی از این روشها استفاده از کرم مرطوب کننده و کرمهای ضد آفتاب در طول روز است. کرمهای مرطوب کننده و نرم کننده نقش حیاتی در سلامت پوست ایفا میکنند. فرقی نمیکند پوستتان خشک، چرب یا ترکیبی از هر دو باشد چون مرطوب کنندهها روند فرسایش پوست را به تعویق میاندازند و از آن در برابر تغییرات ناگهانی آبوهوا محافظت میکنند.

اگه نمیخواهید صورتتون و پوستتون خشک بشه و چین و چروک دور لب و چشم هاتون زودتر از روند پیری ایجاد بشه حتما حتما پوستتون رو آبرسانی کنید. از سوی دیگر این نوع پوست ها سریع تر روند پیری مانند چروک های عمقی، افتادگی و شل شدن را طی می کنند. پوست های کم آب، نیاز به کرم آبرسان دارند. آیا پوست من خشک است یا کم آب؟ حال سوال اینجاست که چرا بدن ما به مرطوب کننده یا آبرسان نیاز دارد؟ آنها محلول در آب هستند، منافذ پوستی را مسدود نمیکنند و باید فاقد الکل باشند تا باعث خشک یا تحریک شدن سطح پوست نشوند.

میتوانید با استفاده از گرمای دوش آب داغتان (ولرم) باعث مرطوب شدن پوست خود شوید. پوست سالم و زیبا همواره از ارکان اصلی زیبایی شناخته میشود. اگر پوستی حساس دارید محصولی فرانسوی به نام لاروش پوزای LA ROCHE POSAY مرطوب کنندهای سبک و فاقد چربی برای پوستهای حساس است که سبب آبرسانی نیز میشود.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد کرم مرطوب کننده one spring لطفا از سایت ما دیدن کنید.