[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان کنترل آفات انسانی چیست و چگونه کار می کند؟

عکس: EvergreenPlanet (Shutterstock)

در یک دنیای کامل ، ما تصمیم می گیریم که چه کسی – و چه هستیم – متأسفانه زندگی واقعی همیشه به این شکل پیش نمی رود و ممکن است به برخی از آنها ختم شود هم اتاقی های ناخواسته هر از گاهی

حتی اگر با هم اتاقی های خود زندگی نکرده اید ، این برای جوندگان و دیگر موجوداتی که دائماً به دنبال غذا و / یا سرپناه هستند ، اهمیت چندانی ندارد. البته ، ممکن است از این مستاجران ناخوانده هیجان زده نباشید ، و در حالی که بخواهید آنها را بیرون کنید ، اما نمی خواهید آنها در این راه بمیرند. در اینجا کنترل انسانی آفت ها می آید. در اینجا آنچه شما باید در مورد این روشهای بدون قتل بدانید ، آمده است.

مبارزه انسانی با آفات چیست؟

در اصل ، کنترل آفات انسانی – که گاهی اوقات “حذف حیات وحش” نامیده می شود – شامل حذف حیوانات ناخواسته از خانه یا حیاط شما بدون کشتن آنها و همچنین جلوگیری از ورود آنها است.

مطابق با جامعه بین المللی انسانی ، هنگامی که متوجه شدید مشکل آفت دارید ، بهتر است فوراً اقدام کنید. با شناسایی منبع غذایی که موجودات آورده اند ، شروع کنید به حیاط خود بروید و آن را بردارید. (این شامل تهیه همه سطل های زباله ، بازیافت و / یا سطل های کمپوست است که در بیرون دارید.) سپس استفاده کنید روش بدون قتل حیوان (ها) را از خانه خود بیرون کنید و هر سوراخ یا نقطه ورودی دیگری را که باعث ایجاد آن می شود ، ببندید اجازه دهید دوباره وارد شوند

چگونه کنترل آفات انسانی انجام می شود؟

اگرچه کارهای زیادی وجود دارد که می توانید به تنهایی برای جلوگیری از ورود حیوانات ناخواسته به خانه یا حیاط خود انجام دهید ، اما قسمت حذف کمی پیچیده تر است. به عنوان مثال ، ایجاد تله بدون کشتن و سپس حرکت دادن حیوانات ممکن است دلسوزانه به نظر برسد ، اما با توجه به انجمن پیشگیری از ظلم حیوانات در بریتیش کلمبیا (BC SPCA)، این نه راه حل دائمی است و نه انسانی.

در بسیاری از موارد ، بهتر است با یک متخصص تماس بگیرید تا عمل حذف را انجام دهد. اما این به خودی خود یک چالش دیگر ایجاد می کند: اطمینان از انتخاب چنین شرکتی استفاده شده روش هایی که به حیوانات در این روند آسیب نمی رسانندبه انجمن بشردوستانه بین المللی دارد یک راهنما تهیه کنید برای انتخاب خدمات حذف حیات وحش ، از جمله س questionsالاتی که باید تعیین شود که آیا اقدامات شرکت واقعاً انسانی و اخلاقی است یا خیر.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir