کنترل درجه حرارت اساسی توسط اولین کلم کشیدن


تصویر برای مقاله تحت عنوان کنترل درجه حرارت اساسی توسط اولین کلم کشیدن

عکس: ایرینا روستوکینا (شاتر استوک)

اگر تلاش شما برای سیگار کشیدن است محدود به استنشاق مواد محرک، شاید شما باشید از یک روش پخت به همین نام ترسیده است. اگر به نظر شما می رسد ، من یک توصیه دارم: قبل از سیگار کشیدن شانه گوشت خوک ، دنده یا گوشت دیگر ، ابتدا کلم بخورید.

انداختن یک کلم بزرگ قدیمی وجود دارد به اعتماد به نفس خود کمک کنید این مورد مخصوصاً در صورت استفاده از کوره ذغالی بسیار مفید است یا هر نوع سیگاری دیگری بدون کنترل دقیق دما. قفل کردن و تثبیت دمای محیط در دستگاه سیگار کشیدن اگر عادت داشته باشید که به شماره گیری های شماره گیری اجاق گاز عادت کرده باشید ، کاملاً پیچیده است. و چه کسی نیست؟) و مناگر از کتری وبر یا حتی یکی از سیگاری های ساده آنها استفاده می کنید ، باید دما را با باز و بسته کردن دریچه های بالا و پایین فرد سیگاری دستکاری کنید. این کار دشواری نیست ، اما برخی از آنها نیاز به عادت دارند.

چرا کلم؟ کلم ارزان است. کل کل کل از هر گوشت کمتر از یک کیلوگرم هزینه دارد – حتی عمیق ترین شانه گوشت خوک نیز به قیمت پایین کلم نزدیک نمی شود. به ‘بعید است که در اولین تلاش برای سیگار کشیدن با مشکلات زیادی روبرو شوید که کلم خود را خراب کنید – یا در این مورد حتی یک شانه گوشت خوک – اما اگر کلم خود را خراب کنید ،ضرر بزرگی وجود ندارد تمام اتلاف شده شما چند ساعت از وقت شما و شاید 1.50 دلار مواد اولیه است. (نیش شانه خوک؟ ویرانگر.) سیگار کشیدن کلم به جای یک قطعه گوشت گران قیمت ، استرس را از اولین آزمایش سیگار کشیدن شما برطرف می کند ، این بدان معناست که مغز شما بیشتر یاد می گیرد. و به احتمال زیاد از روند یادگیری لذت خواهید برد.

و باکلم کوکی نیز بسیار خوشمزه است. آنها نرم و تند هستند (و به طور واضح دودی هستند) و یک مهمانی تابستانی عالی برگزار می کنند ، مخصوصاً وقتی لباس خنک و خامه ای به تن می کنید. دستور العمل های زیادی برای کلم دودی وجود دارد ، بنابراین یکی از مواردی که برای شما به نظر می رسد را انتخاب کنید. (من دوست دارم این یکیکه با کره و بیکن پر شده است.) با این حال ، من یک دستورالعمل را انتخاب می کنم که کل کل را حفظ کند – هدف از کشیدن کلم این است که عادت کنید دمای فرد سیگاری را برای مدت طولانی ثابت نگه دارید ، و این نکته ای است که شما آن را از دست خواهید داد اگر کلم ربع شما فقط 60 دقیقه دود شود.

نکته دیگری که من توصیه می کنم – نه ، دستور – تهیه نوعی دماسنج برای یک کاوشگر نظارت بر دما است. صفحه کوچکی که روی منقل یا سیگاری شما قرار دارد بسیار نادرست است ، مخصوصاً اگر درست بالای ذغال ها قرار داشته باشد. (مال من حدود 150 درجه خاموش بود!) من اینو دارم دماسنج با پروب دوتاییکه به من امکان اندازه گیری غذا و سرعت سیگاری همزمان ، که بسیار مفید است. چه کلم بکشید و چه مقدار زیادی از گوشت ، کنترل دما مهم است بخش مهمی از معادله و معادلات راهی دارند که اگر شماره های شما خاموش باشد خیلی خوب کار نمی کنند.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

حتما بخوانید:
نحوه خرید لوازم مدرسه بدون پرداخت مالیات بر فروش