[ad_1]

تصویر مقاله با عنوان کودک نوپای شما به ایستگاه پر کردن نیاز دارد

عکس: myboys.me (شاتر استوک)

بچه های جوان عشق برای ریختن مایعات از یک ظرف به ظرف دیگر– اما آنها در این کار عالی نیستند دلیل این است که ریختن دقیق یک مهارت نیست می توان با تماشای انجام این کار توسط شخص دیگری یاد گرفت؛ آنها باید خودشان تمرین کنند تا یاد بگیرند که چگونه جریان را کنترل کنند.

من در گذشته نوشته ام آب بهترین هک والدین است، و این ایده ، از سوزی آلیسون در کودکی شلوغ، بیشتر بر این موضوع تأکید می کند: آلیسون یک وان پلاستیکی و حدود 10 لیوان مختلف آشامیدنی ، پارچ های کوچک و لیوان های اندازه گیری را بیرون می کشد (در صورت وجود شما یک ست چای پلاستیکی داشته باشید ، حتی بهتر) ، کمی آب اضافه می کند – مقدار “به کودک و روحیه او بستگی دارد” – و به آنها اجازه می دهد تا ریختن را شروع کنند.

به آنها بستگی دارد در حال توسعه مهارتهای حرکتی و علاقه ، بسیاری از کودکان مایل به انجام فعالیتهایی مانند این هستند ، از ابتدا در سن 18 ماهگی (یا حتی زودتر) ، و احتمالاً آن را در پیش دبستانی نیز دوست خواهند داشت. در اولین بارهایی که این فعالیت را انجام می دهید ، ممکن است بخواهید آن را در حوله ، بیرون یا کف آشپزخانه با حوله ای که زیر ظرف قرار داده شده قرار دهید. با کمی تمرین بیشتر ، آنها می توانند به سمت میز آشپزخانه حرکت کنند.

آلیسون هم همینطور کمی مواد غذایی به چیزهای جاز اضافه می کند کمی بالا– اما فقط چند قطره ، تا در آخر لباس یا حوله خود را کثیف نکنند.

در حالی که ما به آن علاقه داریم ، در اینجا چند ایده دیگر برای بازی های آبی برای گذراندن تابستان آورده شده است:[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir