[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: کرسیمیر رایاکوویچ (شاتر استوک)

اگر شما یک ستاره ستیز جنگ طلب هستید ، فقط ژوئن یک ماه شلوغ در یک سال غیر از این شلوغ حوادث آسمانی است. آ خورشید گرفتگی ، آ ارتباط سیاره ای، و بررسی سیارک در یک فاصله معقول و نزدیک از این سیاره ، آنها با افزایش گرم و طولانی شدن روزها ، یک فریب کیهانی خوب اضافه کرده اند.

اما در مورد ابرماه ، این کتاب باید به زودی در سال 2021 تکمیل شود ، زیرا آخرین ابرماه سال آماده است تا آسمان را در اواخر این هفته به مدت سه روز ، از 24 ژوئن تا 26. شبیه به شروع تابستان و عادت رایج در دادن نام مستعار به ماه ها ، این ماه خاص Supermoon Strawberry نامیده می شود ، گرچه متاسفانه به رنگ توت فرنگی نخواهد بود.

چگونه می توان ابرماه توت فرنگی را دید

این بسته به لوازم جانبی فصلی شما یا آخرین ماه کامل بهار است یا اولین ماه کامل تابستان. بر اساس الماناک کشاورزان ، این ماه به دلیل قبایل مختلف بومی آمریکا نامگذاری شده است که این زمان از سال را با میوه های خاص “حامل ژوئن” مانند توت فرنگی (حداقل در برخی از مناطق آمریکای شمالی) مرتبط می کنند. هر 20 سال ، ماه توت فرنگی با انقلاب تابستانی همزمان می شود ، که یک همزمانی کیهانی خوبی است.

نام های دیگری نیز برای ماه کامل در ماه ژوئن وجود دارد که نشان دهنده فراوانی بیشتر محصولاتی است که معمولاً هنگام کمرنگ شدن بهار در تابستان جمع آوری می شوند.

پسندیدن یادداشت های الماناک کشاورز:

گل ماه (Anishinaabe) نشان دهنده فصل گلدهی در حالی است ماه ذرت سبز (چروکی) و ماه فاحشه (آبنکی غربی) بیان می کند که زمان تلاش برای فرهنگ های جوان فرا رسیده است.

این ماه لقب “فوق العاده” دارد ، اما نباید به اندازه نمایشی باشد ابرماه صورتی آوریلکه نام را عدالت بخشید. اصطلاح “ابرماه” نوعی اصطلاح علمی نادرست است که برای ایجاد برخی انتظارات طراحی شده است ، اما از نظر فنی فقط زمانی ظاهر می شود که یک ماه در 90٪ از سن عقب باشد ، که نزدیکترین نقطه به زمین در مدار است. ابرماه ها کمی روشن تر و بزرگتر از ماه های عادی هستند.

همانطور که ناسا می گوید:

در نزدیکترین نقطه ، به نظر می رسد ماه کامل حدود 17 درصد بزرگتر و 30 درصد روشن تر از ضعیف ترین ماه سال است که در دورترین فاصله از زمین در مدار خود رخ می دهد.

ماه توت فرنگی در ساعت 5:56 شرقی در حومه خواهد بودروز چهارشنبه 23 ژوئن، طبق گفته ناسا. آژانس فضایی می گوید ماه سپس روز بعد یعنی 24 ژوئن ظاهر می شود در ساعت 2:40 بعدازظهر شرقی ، تا شنبه ادامه دارد.

ماه با دیدن آسمان نسبتاً آسان است ، اما اگر بخواهید از طریق صفحه رایانه یا دستگاه تلفن همراه خود به آن نگاه کنید ، منابع مجازی در اختیار شماست. پروژه تلسکوپ مجازی یک پخش زنده از طلوع ماه بر فراز رم وجود دارد که احتمالاً منظره ای عاشقانه تر از آن است که از تماشای آن از طریق پنجره خود بخواهید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir