[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: از یولیا درید (Shutterstock)

به وفور وجود دارد تکنیک های مراقبت از گیاه که به تولیدکنندگان کمک می کند تا سود بیشتری کسب کنند ، مانند سیم کشی و “صفحه سبز” که این را متصل می کند کمک گیاهان بلندتر شده و به آفتاب بیشتری می رسند. و البته وجود دارد هرس که شامل می شود برش a تا اندازه بکارید تشويق كردن رشد جدید و کامل تر اما الف یک فرایند مشابه است بنام “بن بست ،“و سپس از هرس برای افزایش گلدهی (و طولانی تر) گل استفاده می کند. در اینجا چگونگی خفه کردن گل های خود برای گلدهی بهتر آورده شده است.

بن بست چیست؟

هنگامی که یک گیاه شکوفا می شود ، مقدار زیادی انرژی برای تولید دانه های خود ساطع می کند ، و در برگهای جدید برای گلدهی جدید کمتر است. عنوان گلهای در حال مرگ (یا مرده) و غلاف های بذر را حذف می کند تا انرژی گیاه را تغییر مسیر داده و بر جوانه های تازه آن تمرکز کند. خلاص شدن از شر غلاف ریخته شده به گیاه سیگنال می دهد تا برگ و گل بیشتری برای فصل تولید کند.

چه گلهایی در بن بست ، و زمان انجام آن

هکارهای اصلی بهترین گلهای یک ساله چون سالی یکبار شکوفا می شوند ، و سپس باید برای فصل آینده پیوند شود. برش بن بست ها به آنها کمک می کند تا به طور کامل و برای مدت طولانی شکوفا شوند ، بنابراین می توانید از شکوفه های زیبا برای شکوفایی کامل آنها لذت ببرید. در همان زمان ، گلهای چند ساله بدون سر انرژی را به گیاه مادر هدایت می کند برای بازدهی بیشتر پس از بازگشت فصل آینده.

زمان شروع هرس گل های شما بستگی به نوع گیاه دارد ، اما به طور کلی سردرد می تواند به محض مشاهده محو شدن گل شروع شود. این گل در حال مرگ به این معنی است که گیاه اضافه کار می کند تا این گل را قبل از مرگ بذر کند و تمام این انرژی را می توان برای رشد جدید صرف کرد. این روند می تواند در طول فصل رشد اتفاق بیفتد ، تا زمانی که می خواهید نحوه شکوفه گل ها را ببینید.

عرضه کننده محصولات خانگی Fiskars توصیه می کند برخی گلها را برای تأمین مواد مغذی برای طبیعت کمی بیشتر بگذارید (بعلاوه برخی حتی در بیرون از خانه نیز زیبا به نظر می رسند). برای گلهایی که پیازهای متعدد روی یک ساقه دارند ، باید صبر کنید 70 درصد گلها مرده اند قبل از اینکه یک برش به او بدهید

چگونه می توان گل ها را خاموش کرد

بیشتر گلها می توانند باشند بی ارزش با دو انگشت برای جدا کردن سر مرده درست قبل از برگهای سبز زیر. با این حال ، شما می خواهید مراقب باشید که جوش های جدید پاره نشوند ، زیرا اینها گلهایی هستند که بعد از رفتن مردگان به زودی از آنها لذت خواهید برد. البته باساقه گیاهان امه فقط برای دو انگشت سخت تر و سخت تر است ، بنابراین yشما به آن نیاز خواهید داشت قیچی باغ برای برش گلهای خشک شده در نزدیکترین پایه برگ برای گیاهان سخت تر. این روند را برای کل باغ ادامه دهید ، اطمینان حاصل کنید که روی کل غلاف دانه مرده ، نه فقط گلبرگهای مرده ، کلیک کرده یا آن را قطع کرده اید تا گیاه را ایمن کنید انرژی بر جوانه های جدید متمرکز شده است.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir