[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان یخچال خود را برای این محصولات تخم مرغ وگان فراخوان شده بررسی کنید

عکس: تیز (شاتر استوک)

در میان گیاهخواران و افراد مبتلا به آلرژی تخم مرغ ، تخم مرغ برای همه گزینه ای نیست و در اینجا محصولات تخم مرغ گیاهی ارائه می شود. اما اگر به طور اتفاقی آنها را در یخچال خود دارید ، بهتر است برچسب را بررسی کنید ، زیرا این موارد وجود دارد تشنج داوطلبانه بزرگ غذاهای تهیه شده با محصولات با طعم تخم مرغ وگان آنچه در اینجا باید بدانید اینجاست.

چه محصولاتی از تخم مرغ وگان به یاد می آید؟

تخم مرغ های بدون تخم مرغ مورد بحث از Cuisine Solutions در استرلینگ ، ویرجینیا تهیه می شوند که محصولات JUST Egg را تولید می کند ، از جمله گزش گیاهان دارای گیاهان با طعم تخم مرغ ، که داوطلبانه فراخوان می شوند. دلیل فراخوان؟ طبق بیانیه شرکت ، مواد حساسیت زای اعلام نشده منتشر شده توسط سازمان غذا و دارو (FDA) به طور خاص ، تعداد محدود بسته های خرده فروشی با دو کیسه ممکن است حاوی یک کیسه مهر و موم شده نامناسب باشد که حاوی تخم مرغ غلات کامل و محصولات لبنی است.

خبر خوب این است که کیسه های پلاستیکی داخلی به درستی برچسب گذاری شده اند ، بنابراین تشخیص موارد حاوی شیر و تخم مرغ آسان است. این امر به ویژه برای افرادی که به آلرژی یا حساسیت شدید به شیر یا تخم مرغ حساس هستند بسیار مهم است ، زیرا در صورت مصرف این محصولات خطر واکنش آلرژیک جدی یا تهدید کننده زندگی را دارند.

اگر تخم مرغ وگان را بارگیری کرده اید چه کاری باید انجام دهید

علاوه بر برچسب روی کیف ها ، باید تاریخ “بهترین زمان قبل” را نیز بررسی کنید. “نیش” های با طعم تخم مرغ فوق در بسته های 8.4 اونس موجود است و “بهترین حالت قبل” از تاریخ FEB-22-2022 تا APR-09-2022 است. شما می توانید تاریخ ها را با “بهترین زمان” در پشت بسته بندی پیدا کنید.

این کاملاً یادآوری اساسی است تقریبا 80،632 جعبه– حاوی طعم دهنده های مختلف ، از جمله “با الهام از آمریکا” ، “با الهام از ژاپن” ، “با الهام از هند” و “با الهام از مکزیک” – در سراسر کشور توزیع شده است. خوشبختانه تاکنون فقط یک کیسه نادرست شناسایی شده و هیچ عارضه جانبی گزارش نشده است.

راه حل های آشپزی با همه شرکای توزیع و خرده فروشی برای از بین بردن تمام محصولات بالقوه تحت تأثیر کار می کند ، اما اگر متوجه شدید که محصولات JUST Egg را خریداری کرده اید ، می توانید آنها را برای بازپرداخت کامل به خرده فروش که از آنها خریداری شده است بازگردانید. اگر س anyالی دارید ، از ساعت 8:00 تا 17:00 بعد از ظهر با شماره های 1-855-735-7540 با Cuisine Solutions تماس بگیرید یا Recall@cuisineolutions.com.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir