علاوه بر این ، سارقان حرفه ای که با روش های سرقت خودرو آشنا هستند ، قادر به خاموش کردن بیشتر آلارم ها در تنها چند ثانیه هستند. در زمانی که ردیاب های ماشین در حال توسعه بود ، بیشتر راه حل های ضد سرقت مانند آلارم کارخانه یا قفل فرمان نمی توانستند اطلاعات مکانی را در زمان واقعی ارائه دهند. علاوه بر این ، ردیاب های اتومبیل همچنین می تواند برای والدین نوجوانان بسیار آسوده باشد ، به خصوص اگر یک راه حل ردیابی خودرو گزارشاتی از عملکرد نوجوانان در پشت فرمان ارائه دهد. راه حل های ردیاب GPS که قادر به انجام این کار بودند نادر بودند در حالی که به روزرسانی هایی که در آن زمان ارائه می دادند معمولاً با مدت زمان طولانی تأخیر همراه بود ، به عنوان مثال به مدت 5 دقیقه یا حتی دیرتر.

هدف از ساختن یک سیستم ردیابی فعال اتومبیل بود که بتواند حتی در مواقع ثابت بودن وسیله نقلیه بتواند اطلاعات در زمان واقعی و نظارت بر وسایل نقلیه را ارائه دهد. بسیاری از آلارم های مدرن امروزی به اشکال پیچیده تری ارائه می شوند و مجهز به ویژگی های پیشرفته مانند سیستم اطلاع رسانی موبایل هستند که در صورت اقدام به سرقت ، اعلان هایی را ارائه می دهند. بنابراین آلارم اتومبیل های دروغین غیرقابل انکار بر آلودگی صوتی می افزایند. بنابراین ، تولید کننده ها گرفتند سیستم جامع تری را ایجاد کنند که نظارت و کنترل خودرو را براحتی از طریق iOS یا برنامه Android از طریق تلفن امکان پذیر کند.

اما نگران کننده در مورد دزدگیرهای اتومبیل این واقعیت است که مردم به دلیل افزایش تعداد دزدگیرهای کاذب که بطور روزانه فعال می شوند ، از صداهای دزدگیر خودرو مصون می شوند. با این حال ، سیستم های ردیابی وسیله نقلیه GPS در آن زمان هشدارهای تماس را از طریق مراکز تماس ویژه هدایت می کردند.

سنسورها در قسمتهای مختلف وسیله نقلیه نصب شده و با هرگونه لرزش و حرکاتی که در داخل وسیله نقلیه حس می شوند فعال می شوند. پس از شناسایی حرکت غیرمعمول ، سنسورها یک آژیر را فعال می کنند ، یک ویژگی ایجاد صدا. ردیابهای موجود اتومبیل GPS که عمدتاً توسط شرکتهای مدیریت ناوگان مورد استفاده قرار می گرفتند ، فقط می توانند از طریق پیام کوتاه به کاربران اطلاع دهند که ممکن است به راحتی نادیده گرفته شوند و ویژگی زنگ هشدار را که در صورت شناسایی هر اتفاق غیرمعمول در یک وسیله نقلیه فعال می شود ، شامل نمی شود.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد gps خودرو دزدگیر لطفا به بازدید از وب سایت ما.