[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه در شرکت هواپیمایی خود با شخص واقعی صحبت کنیم

عکس: Caspars Greenwalds (Shutterstock)

آیا سعی کرده اید با نماینده خدمات مشتری صحبت کنید؟ اخیراً از یک شرکت هواپیمایی؟ طوفان کامل تقاضا پس از همه گیری ، تغییرات برنامه ، و کمبود پرسنل باعث شده تا مشتریان ناامید ساعت ها با تلفن منتظر بمانند برای صحبت با یک شخص واقعی خوشبختانه روش هایی وجود دارد این می تواند روند را تسریع کند – به ویژه اگر می دانید چگونه در خطوط تلفن خودکار خطوط هوایی حرکت کنید. در اینجا نحوه کاهش تأخیر وجود دارد.

نحوه پیمایش در خطوط تلفن را بدانید

پسر با نقاط دارای راهنمای جامع هواپیمایی در مورد بهترین راه برای یافتن نماینده مستقیم در خطوط هوایی مختلف است. ” خطوط تلفن خودکار برای پشتیبانی مشتری اینجا. زیاد خطوط پشتیبانی بر اساس دستورات صوتی است، و در بیشتر موارد سریعترین راه رسیدن به نماینده بارها و بارها است گفتن “رزرو موجود” یا “رزرو” در صورت درخواست. همچنین ، شماره رزرو یا شماره مسافر خود را در دست داشته باشید ، زیرا این می تواند به تسریع تماس کمک کند.

خطوط پشتیبانی دلتا ، خطوط هوایی آمریکایی ، و خطوط هوایی یونایتد نیز گزینه ای برای تماس تلفنی ارائه می دهند که منجر به آن می شود با نماینده تماس بگیرید شما در یک زمان معین در طول ساعات کار ، در یک دوره هفت روزه ، باز می گردید. در بعضی از حساب ها، این یک گزینه سریع و راحت است.

از رسانه های اجتماعی به عنوان آخرین راه حل استفاده کنید

اگر با خدمات مشتری تماس نمی گیرید ، شکایات خود را به فیس بوک یا توییتر می توانند به سرعت بخشیدن کمک کنند وضوح نیز فقط به یاد داشته باشید که آنها تالارهای گفتمان عمومی هستند ، بنابراین نباید شماره رزرو یا سایر اطلاعات شخصی خود را به اشتراک بگذارید مگر اینکه در یک گپ خصوصی با نماینده خدمات مشتری باشید. همچنین به خاطر داشته باشید که برخی از شرکت ها به شکایات در رسانه های اجتماعی بهتر از سایرین پاسخ می دهند و برخی دیگر بیشتر در فیس بوک پاسخ می دهند تا در توییتر (Clark.com در این زمینه تجزیه خوبی دارد اینجا)

سرانجام ، اگر واقعاً ناامید هستید و به توصیه The Points Guy، به دنبال خدمات مشتری در خود فرودگاه باشید. رانندگی در آنجا دردناک خواهد بود فقط برای صحبت با یک نماینده بلیط ، اما زمان کمتر از انتظار ساعت ها با تلفن طول می کشد –به خصوص اگر یک موضوع فوری باشد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir