[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان ایجاد یک تقویم کاشت سفارشی با این سایت

تصویر: استودیوی 5 ثانیه ای (شاتر استوک)

برنامه ریزی یک باغ تمام عیار یک شبه اتفاق نمی افتد. همه چیز ، از بهترین روش های آماده سازی خاک تا محل کاشت آن طول می کشد توجه دقیقو شاید هیچ عاملی بیش از یافتن زمان نباشد.

دالی شما تازه وارد باغبانی می شوید یا یک واسطه ای که می خواهد عقب بیفتد ، روشهایی برای برنامه ریزی کاشت شما وجود دارد تا اطمینان حاصل شود رشد بهینه. شما می توانید تحقیقات زیادی انجام دهید ، آزمایشات خاک را انجام دهید و خود را در گزارش های هوا نگه دارید –اما اگر به دنبال رویکردی با شدت کمتر هستید ، سایت باغبانی ایجاد شده توسط گیلمور ابزار آنلاین که بیشتر تلاش شما را بر عهده خواهد گرفت و به شما کمک می کند تا با موفقیت برنامه ریزی کنید قبل از خرید اولین بذر ، فصل رشد.

چرا تقویم های باغ مهم هستند

گیاهان فقط می توانند واقعی باشند در زیر رشد می کنند شرایط مناسب ، و گیاهانی که بهترین عملکرد را در باغ شما دارند متناسب هستند نوع خاک شما ، آب و هوا و آب و هوا در یک فصل رشد مشخص. USDA همه را در نظر می گیرد این عوامل را شامل می شود در این نقشه تعاملیکه به شما در شناسایی خود کمک می کند منطقه کاشت. “متفاوت مناطق بر اساس میانگین درجه حرارت که در داده شده محل، و روزهای بین اولین و آخرین سرما. تعیین شرایط در منطقه کاشت شما به شما کمک می کند گیاهان را به طور طبیعی تعیین کنید در منطقه شما رشد می کند ، و چه کسی ممکن است به صورت تخصصی به کمک بیشتری نیاز داشته باشد خودمدارم آماده می شوم، کود اضافی ، یا سایر مراقبت های ویژه.

هنگامی که منطقه خود را درک کردید ، وقت آن است که بدانید چه زمانی باید کاشت کنید. در اینجا ابزار گیلمور آمده است: آنها این کار را کردند یک پایگاه داده را با اطلاعات مربوط به گیاهان مختلف تهیه کرد برای کمک به شما در ایجاد یک تقویم صعودی سفارشی –بدون گم شدن در علفهای هرز کاوش در همه چیزهایی که می خواهید رشد کنید در باغ شما

تقویم کاشت چگونه کار می کند

سایت گیلمور ابتدا شما را دعوت می کند کد پستی خود را وارد کنید؛ من وارد شدم کد پستی تصادفی در ایندیانا و یاد گرفتیم که در واقع است منطقه شش ، که ، از میانگین، خودش را تجربه می کند آخرین سرما در 15 آوریل و است اولین سرما در 15 اکتبر، شما را با حدود 183 روز رشد.

سپس از شما خواسته می شود نوع گیاه (گیاهان) مورد علاقه خود را برای کاشت انتخاب کنید. دسته بندی ها به گل ، میوه ، گیاهان و سبزیجات تقسیم می شوند. شما می توانید هر تعداد که می خواهید انتخاب کنید، و برای تولید تقویم باید حداقل یکی را انتخاب کنید.

تقویم کاشت چه کاری می تواند داشته باشد دارم بهت میگم

با انتخاب گیاهان ، سایت شروع به تولید تقویم کاشت می کند. در کنار هر گیاه خرما خواهید دید زمان کاشت را نشان می دهد (در این حالت “کاشت” به معنی شروع است فرایند کشت داخل) ، گیاه (یا پیوند) و جمع آوری آن در طول فصل. به عنوان مثال ، در این منطقه خاص از ایندیانا ، تولید کنندگان می توانند از اواسط مارس تا اواسط ژوئن کاشت زغال اخته را شروع کنند. بستگی به زمان کاشت آنها دارد، آنها شاید آن وقت از اواسط ژوئن تا اواسط سپتامبر برداشت می شود. گیاهانی مانند گل محمدی wایده آل شروع به رشد می کنند در ژانویه، و خواهان تا مارس آماده برداشت باشید.

با برنامه ریزی برای کاشت و زمان کاشت ، می توانید از بارور بودن تجربه باغبانی خود اطمینان حاصل کنید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir