[ad_1]

در برهه ای از زمان ، پدران محبوب و قابل اعتماد ما ، پر از خرد ، فراموش می کنند که به ظاهر همه کارها را انجام دهند.

از جمله کمبودهای مختلف فراموشی ، یکی از بدترین مجرمان این است که چگونه آنها خونسردی را فراموش کرده و به ابتذال آورترین نوع شوخ طبعی قهقرا می روند (“من به پله اعتقاد ندارم ، آنها همیشه کاری می کنند”) همان مدل مویی که آنها در تابستان 69 قرار گذاشتند.

اما بیشتر از همه ، آنها لباس پوشیدن را فراموش می کنند ، و ناگهان اعلام می کنند که خاکی بزرگترین رنگ در طیف است ، در حالی که تلاش کمتری ممکن است. چیزی که آنها متوجه نمی شوند این است که بعضی از لباس های این روزها مانند آن است لباس ورزشی کلمبیامجموعه ای از کفش ها و پیراهن های شیک و پیشرفته می تواند زیبا به نظر برسد و با حذف همزمان دو مورد از لیست آسان باشید (چیزی که پدرها دوست دارند). علاوه بر این ، آنها می توانند در هنگام انجام فعالیت های بیرون از خانه لباس و راحتی داشته باشند ، یکی از معدود مواردی که پدر خودم ، که در شمال غربی زیبا زندگی می کند ، هنوز هم یاد دارد که چگونه انجام دهد.

بنابراین برای کمک به پدران ما که از طریق این حقایق بیدار می شوند ، در اینجا چند مورد دنج ، قابل اعتماد و زیبا آورده شده است که می توانید برای روز پدر به آنها بدهید. لطفا ، آنها به کمک ما نیاز دارند.

سرعت کفش پیاده روی

تصویرگری برای مقاله ای با عنوان
تصویر: Vitesse ™ sho کفش پیاده روی

کفش های بابا ، با شکل های پیازدار و نمای بیرونی سفید ، به طریقی از قضا محبوب شده است ، اما هیچ چیز کنایه آمیز نیست Vitesse ™ sho کفش پیاده روی، که براق ، سبک و چشم نواز است. پدر شما که همیشه خدا را در خانه می داند ، از آنها قدردانی خواهد کرد نه تنها به دلیل زیبایی و اسپرت بودن آنها (در انواع رنگ های برقی و برقی وجود دارد) بلکه به او اجازه می دهد تا به سرعت روی پاهای خود بماند. در طول روز ، به لطف بالشتک سازی پیشرفته و کشش Omni-Grip ние تحت فشار.

برای فعالیت های بیرون از منزل ، Vitesse technology technology همچنین از فناوری Outdry بهره می برد که باعث می شود پای بزرگ و ناراحت کننده او چه در پارک محلی و چه در مسیرهای طولانی خشک شود. پدر من ، که یک متخصص در هر دو پیاده روی کوچک و کفش های ورزشی زشت سفید است ، بدون شک از Vitesse Vit e بهره مند خواهد شد.

قوانین صفر ™ sle آستین کوتاه

تصویرگری برای مقاله ای با عنوان
تصویر: قوانین صفر با آستین کوتاه

میدونم میدونم؛ پدر شما دوست دارد قوانین اما به احتمال زیاد آنها هم این کار را دوست خواهند داشت قوانین صفر مجموعه ای که برای گرمترین و مرطوب ترین شرایط ایجاد می شود. آیا تابحال دیده اید که پدری سعی در انجام کار یا کار در گرما داشته باشد؟ عرق می کنند زیاد.

این پیراهن ها که از نظر فرم مناسب هستند و بسیار چشمگیرتر از تی شرت های روزمره شما هستند ، دارای قابلیت عرق کردن ، خنک کننده فوق العاده Omni-Freeze Zero super super و مدیریت رطوبت Omni-Wick هستند. آنها همچنین از Omni-Shade ️ ️ برای جلوگیری از اشعه ماورا بنفش مضر استفاده می کنند ، بنابراین همه پدر و مادر با هم خونسرد ، آرام و جمع می شوند ، حتی در بالاترین پله ها یا سنگین ترین پیاده روی در طبیعت. متأسفانه ، در صورت از دست دادن تیم ورزشی وی یا اگر دشمن مرگبار همسایه او ، هال ، دوباره از سطل آشغال استفاده کند ، پیراهن ها او را آرام نمی کنند.

پاسخ دادن ️ پیراهن آستین کوتاه ببافید

تصویرگری برای مقاله ای با عنوان
تصویر: Respool ™ ️ پیراهن آستین کوتاه ببافید

مثل قوانین صفرمجموعه ، از Respool ™ ️ پیراهن آستین کوتاه از Omni-Wick ️-و -Shade ™ ️ استفاده می کند تا پدر را راحت و خوشحال نگه دارد. این مورد عالی برای پدرها برای بازی کباب در حیاط خانه ، سفرهای ماهیگیری ، گردهمایی های تابستانی و جشنواره های عظیم موسیقی در فضای باز است (JK ، پدرم ترجیح می دهد بمیرد).

شاید از همه جالبتر ، این پیراهن از شبکه های ماهی بازیافتی و یک انبار به عنوان بخشی از مأموریت جستجو و نجات کلمبیا برای نجات کره زمین ساخته شده باشد. آگاه از زمین ، راحت و زیبا – به چه چیز دیگری نیاز داریم؟ همچنین ، بیایید صادق باشیم ، پدران به ویژه بعضی اوقات در یافتن یک پیراهن آستین کوتاه خوب که متناسب با آنها باشد مشکل دارند. Respool ™ this این کادر را علامت بزنید.

سیلور ریج شلوار

تصویری برای مقاله ای تحت عنوان

تصویر: شلوار نقره ای ریج

سوالی که حتی یک مرد جوان نیز با آن روبرو است: فرد چه نوع شلواری را در پیاده روی می پوشد یا در طبیعت قدم می زند؟ شلوار جین؟ شلوار ورزشی؟ شلوار خود را تماشا کنید؟ در واقع هیچ یک از آنها به این لایحه پاسخ ندادند. خوشبختانه کلمبیا وجود دارد سیلور ریج شلوارمحکم ، انعطاف پذیر و قابل تبدیل هستند ، به این معنی که می توانند با یک زیپ از شلوار به شورت تبدیل شوند.

این محصولات مانند سایر محصولات نوآورانه کلمبیا از فناوری رطوبت و ضد آفتاب برخوردار هستند ، بنابراین در بسیاری از شرایط زمین و آب و هوا پدر خود را روی پاهایشان نگه می دارند. آنها همچنین به رنگ خاکی مورد علاقه او هستند – اما در واقع از یک بار ساخته شده اند ، که یک راه خوب برای ملاقات با او در نیمه است که ماجراجویی خود را با روشی محترمانه آغاز می کند.

رید جکسون نویسنده ای برای استودیوی رسانه ای G / O

این پست همکاری پشتیبانی شده بین است لباس ورزشی کلمبیا و من دارم میروم استودیو رسانه ها.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir