[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان چرا همه باید کیسه شکر خالی را در دست داشته باشند

عکس: کلر پایین

من به طور مداوم با روند تجمع خود دست و پنجه نرم می کنم ، به همین دلیل است که من معمولاً از ژانر هک “10 کاربرد عالی برای چرخش های قدیمی” جلوگیری می کنم – و با این حال ، من به شما می گویم یک کیسه خالی قند را در دست داشته باشید ، مخصوصاً اگر کمی دست و پا چلفتی (یا فرزندان دست و پا چلفتی دارید ، حیوانات خانگی دست و پا چلفتی یا افراد قابل توجه دیگر دست و پا چلفتی هستید).

این پیشنهاد برای سلامتی و ایمنی است و از طریق ما ارائه می شود یکی از فیلم های مشترک مورد علاقه من در توییترکه فقط به منظور دور انداختن شیشه های شکسته ، کیسه ای خالی از شکر را در اطراف خود نگه داشته است. (دوستان توییتر من به طور جدی بهترین هک ها را دارند!)

همانطور که ساچا در توییت خود توضیح داده است ، یک کیسه کاغذی ضخیم و دو لایه ، فضای ذخیره سازی شیشه های شکسته را بسیار ایمن تر از یک کیسه پلاستیکی می کند. وقتی از ساشا پرسیدم که این ایده را از کجا گرفته است و او به من گفت که این از مغز براق او ناشی شده است:

یاد خودم افتادم! او از خانواده ای می آید که تمایل به جمع آوری + با ذهنیت شکسته برای ایمنی در هنگام کار در یک آزمایشگاه کنترل کیفیت = یک هکر خانگی تصادفی مانند این دارد.

این یک کاربرد هوشمندانه از چیزی است که من بدون فکر در سطل آشغال بازی می اندازم. شیشه های شکسته ، همانطور که همه ما می دانیم ، بسیار تیز است و من همیشه نگران آن هستم که در یک کیسه زباله خرد شود و باعث یک جراحت احمقانه یا حداقل یک ظرف غذا آزار دهنده شود ، چه برای من و چه یک کارمند بهداشتی. یک کیسه کاغذی ضخیم و دو لایه از چنین فجایعی جلوگیری می کند.

نگه داشتن یک کیسه خالی در اطراف به شرطی که یک لیوان را بشکنید خیلی محتاط به نظر می رسد ، اما کیسه های کاغذی شکر فضای زیادی را اشغال نمی کنند. اگر فرزند دارید – یا حیوانات اهلی بیش فعال – همیشه بهتر است برای شکستن شیشه آماده باشید. (گرچه صادقانه بگویم ، من حتی قبل از آنکه سگ تحریک شده ام را بردارم ، با یک شیشه شکسته تصادفی بیگانه غریبه نبودم. من بسیار دست و پا چلفتی هستم).[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir