10 اصطلاح رایج انگلیسی و ریشه تاریخی عجیب آنها


تصویری برای مقاله ای با عنوان 10 اصطلاح رایج انگلیسی و ریشه های تاریخی عجیب آنها

عکس: نویسنده: رابرت کنشکه (Shutterstock)

اگر چیزی وجود دارد که اکثر مردم آن را مسلم می دانند ، آن زبانی است که در آن بزرگ شده اند. کلماتی که استفاده می کنیم و معانی متناظر آنها محصول قرن ها تکامل زبانی است که ما به ندرت آن را در نظر می گیریم. امروزه بسیاری از تعاملات اجتماعی ما با عباراتی مشخص می شود که اگر کاربرد گسترده ای نداشته باشند کاملاً بی معنی به نظر می رسند – ما آنها را اصطلاحات اصطلاحی می نامیم (و اگر نمی دانید این اصطلاح از کجا آمده است ، یونانی استو به معنی “شخصی” است.)

به عنوان مثال ، اگر از یک افشاگری بزرگ شوکه شده یا شگفت زده شده اید ، می توانید فریاد بزنید “گربه از کیسه بیرون آمده است!” اما شما واقعاً در مورد گربه ای صحبت نمی کنید که قبلاً در یک گونی مخفی شده است. وقتی یکی از دوستان به مشکل آشکاری که شما ماه ها در حال رقصیدن هستید توجه می کند ، در نهایت “فیل موجود در اتاق” را می شناسید ، اگرچه احتمالاً فیل واقعی در اطراف وجود ندارد.

به نظر می رسد که این اصطلاحات به طور تصادفی محقق نشده اند. در اینجا نگاهی به ریشه 10 حرف احمقانه ای که می گوییم می اندازیم.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes