10 روش برای پرورش یک چمن سبز و سالم


تصویر مقاله ای با عنوان 10 راه برای رشد یک چمن سبز و سالم

عکس: ساکلاکووا (شاتر استوک)

اگر علف های هرز رشد کنند ، می توانند مستقیماً به چمن شما کمک کنند سوnut تغذیه. علف های هرز مانند خرچنگ دریایی و آنها قاصدک هستند مواد مغذی را به سرعت جذب می کند، و بسیاری از آنهاتقریباً چیزی برای چمنهای درحال رشد خود باقی نگذارید. برای زنده نگه داشتن چمن های خود باید مراقب کنترل علف های هرز باشید.

محصولات علفهای هرز شیمیایی هستند سمی برای انسانها ، حیوانات و گیاهان دیگر ، نه به ذکر است به طور کلی در مورد زیست بوم. در عوض ، یک گزینه طبیعی برای کنترل علف های هرز انتخاب کنید. Vانکار می کنم می تواند به طور مستقیم بر روی برگ های علف های هرز استفاده شود تا آنها را از بین ببرد. فقط مطمئن شوید که فقط علف های هرز را اسپری می کنید نه کل چمن های خود را. تکنیک هایی مانند غرق شدن در آب جوش علفهای هرز همچنین هستند به طور موثر برخی با استفاده از موفقیت کسب کرده اند آرد گلوتن ذرت به عنوان یک علف کش طبیعی –wمرغ مخلوط شده است s خاک می تواند از رشد علفهای هرز جدید جلوگیری کند –ولی بر نتایج ممکن است متناقض باشد. در صورت تردید ، شما همیشه می توانید علف های هرز را مستقیماً حفاری کنید (که می تواند م beثرتر باشد) برای قاصدک های بسیار ریشه دار).


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes