این نوع باتریها وزن کمتری نسبت به باتریهای لیتیوم یونی دارند و ایمنتر هستند. اما پاوربانکها هم مشابه تمامی دستگاههای دیگر مجهز به باتریهای لیتیومی، در این شرایط به شدت مستهلک میشوند و ظرفیت باتری آنها به سرعت با افت شدید مواجه میشود. پاوربانکها انواع مختلفی دارند، ولی عملکرد تمامی آنها تا حد زیادی مشابه یکدیگر است. پاور بانک ها به دلیل اینکه به یکی از اصلی ترین نیاز ها تبدیل شده اند کمپانی های زیادی در حال تولید انواع شارژر همراه و پاور بانک می باشد، پاور بانک ها انواع مختلفی دارند، از نظر ظرفیت به سه دسته کلی 30000 میلی آمپر ساعتی، 20000 میلی آمپر ساعتی و 10000 میلی آمپر ساعتی تقسیم بندی میشوند و از نظر فناوری شارژ نیز دارای انواع مختلف می باشند که عبارت اند از، شارژ معمولی 5 واتی، شارژر سریع با فناوری کوالکام 2 یا 3 و فناورش سوپر فست شارژ PD.

پاور بانک زندور بازده سلولهای مونو کریستال بین 15 تا 20 درصد بوده و بر اساس میزان بریده شدن آن دارای اشکال مختلفی مانند گرد ، نیمه گرد و یا مربع میباشند. باقی شارژ پاور بانک که معمولا 20 درصد ان را تشکیل میدهد صرف انرژی حرارتی و سایر موارد مثل نمایش میزان شارژ به کمک نشانگر LED یا… کابلی که برای این نوع پاور بانک به کار رفته است از نوع Lightning است، منظور از لایتنینگ این است که این نوع کابل ها تنها در شرکت اپل طراحی و تولید می شوند به همین دلیل گوشی های سایر برندها نمی توانند از این نوع کابل ها استفاده کنند. پاوربانک آیفون و سایر پاوربانک ها را در این قسمت معرفی میکنیم.با افزایش استفاده کاربران از گوشی های هوشمند، طول عمر باتری این گوشی ها دیگر جوابگوی نیاز آنها نیست و اکثر مواقع با پیام کم بودن شارژ باتری روبهرو میشوند. باید بدانیم که همیشه گرانتر بودن و پر از امکانات بودن یک پاوربانک، بهمعنای مناسببودن آن برای نیازهای ما نیست.

پاور بانک کوچک همچنین این شارژر همراه از جدیدترین محصولات بازار بوده که دارای دو درگاه ورودی MicroUSB و TypeC است و قابلیت سازگاری با تمامی دستگاههای هوشمند را دارد. با کمی دقت میتوان فهمید که درگاههای USB، خروجیهای دستگاه و درگاه microUSB، ورودی دستگاه هستند. میتوان گفت اکثر پاور بانک های بازار برای گوشی های آیفون مناسب است زیرا خود گوشی و شارژر همراه دارای چیپ هوشمند می باشد و می توانند جریان ورودی گوشی را بر اساس مدل آن تنظیم کنند. تاکنون هیچ کدام از آیفون ها به پشتیبانی از فناوری سوپر فست شارژ مجهز نشده اند، به همین دلیل اگر گوشی آیفون دارید نیازی به خرید پاور بانک سوپر فست شارژ PD نخواهید داشت زیرا آیفون شما آن را پشتیبانی نخواهد کرد. در جواب این سوال باید گفت خیر، هیچ کدام از شارژر های همراه، به باتری آیفون ها آسیب وارد نخواهد کرد، زیرا پاور بانک ها درون خود از یک چیپ هوشمند بهره میبرند که با کمک آن می توانند جریان متناسب با خود گوشی را به آن وارد کند.

پاور بانک تسکو دیجی کالا
هنگام شارژ با کابل خود پاوربانک، نرم افزار آمپر عدد 2050 رو نشون میده که نشان از شارژ در حالت فست داره. در این مقاله قصد داریم به معرفی ۷ مورد از بهترین پاور بانک ها برای گوشی های اندرویدی و آیفون ها همراه با قیمت جهانی و قابلیت های آنها بپردازیم. گوشی های آیفون به دلیل ظرفیت باتری پایین، بیشتر از گوشی های دیگر به شارژ نیاز دارند و پیدا کردن مناسب و بهترین پاور بانک آیفون شاید کمی مشکل باشد. اما اگر بخواهید به کوهنوردی بروید و یا چند روز خارج از شهر باشید ممکن است برای دسترسی به برق به مشکل برخورد کنید. با کمک شارژ سریع مدت زمان شارژ کاهش خواهد یافت، یا اگر گوشی شما قدیمی تر است میتوانید از رابط دیگر آن استفاده کنید که توان آن 5 واتی است.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از پاور بانک ریمکس 10000 ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.