[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان 10 نکته هشدار دهنده ضد آفتاب برای تابستان بدون آفتاب سوختگی

عکس: آریشازل (شاتر استوک)

اگر تا به حال مجبور شده اید برای کودک خردسال ضد آفتاب بزنید ، می دانید که اینگونه استکار آسانی نیست. به همین دلیل ، ما اغلب به اسپری های ضد آفتاب متوسل می شویم ، که خوب است ، اما نه مانند خوب به عنوان گزینه های دیگر. این را به این واقعیت اضافه کنید که ما غالباً از برخی مناطق خاص چشم پوشی می کنیم و باید اعتراف کنیم که به طور کلی ، فرزندان ما احتمالاً چیزهای کافی به همراه ندارند.

منمن شکسته ام کدام یک از محصولات ضد آفتاب برای سناریوهای مختلف بهترین عملکرد را دارند:

برای اطمینان از بهترین پوشش ممکن ، ابتدا استفاده از بهترین نوع ضد آفتاب را برای وضعیت و قسمت بدن در نظر خواهید گرفت. ضد آفتاب ها معمولاً به چهار دسته تقسیم می شوند: کرم ، ژل ، چوب و اسپری. کرم ها برای پوست و صورت (خشک) مناسب هستند. ژل ها برای نواحی مودار ، مانند پوست سر مفید هستند. چوب ها برای اطراف چشم مفید هستند. و اسپری ها می توانند یک راه حل آسان برای والدین باشند – با برخی از هشدارها.

والدین غالباً ضد آفتاب اسپری را ترجیح می دهند زیرا سریعترین و راحت ترین ماده برای استفاده هستند. با این حال ، اسپری کردن برای فهمیدن اینکه آیا پوست را به اندازه کافی مالیده اید یا کل پوست را پوشانده اید ، بسیار دشوار است. اسپری ها نباید استنشاق شوند و بعضی از آنها قابل اشتعال هستند و نباید آنها را در نزدیکی گرما ، شعله های باز یا هنگام سیگار کشیدن استفاده کرد.

هر دو ساعت یا بعد از شنا یا تعریق – هر کدام که برای اولین بار شروع شود – دوباره درخواست دهید ، حتی در روزهای ابری. و فراموش نکنید که به نوک پاها و بازوها ، گوش ها ، پشت گردن ، بالای سر و لب های خود ضربه بزنید. (می توانید از مرهم لب با SPF 30 یا بالاتر استفاده کنید.)

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir