[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان 10 موسیقی متن برای بازی های ویدیویی که بهره وری شما را افزایش می دهد

تصویر: نینتندو

ممکن است کار در سکوت دشوار باشد ، اما یافتن موسیقی که شما را از کارهای با غلظت بالا – مانند نوشتن – منحرف نکند ، نیز یک چالش است. اما به نظر می رسد که آهنگ های زنگ بازی ویدیویی می توانند موسیقی پس زمینه مناسب هنگام نیاز به تمرکز باشند. نه ، جدی

مثل این Reddit post اشاره می کند، موسیقی بازی های ویدیویی معمولاً ابزاری است ، بنابراین کمتر سرزده است و به طور خاص برای تمرکز و ایجاد انگیزه در شما طراحی شده است. اگر بازی نکنید ممکن است شک داشته باشید ، اما من به شما اطمینان می دهم که موسیقی بازی چیزی فراتر از صدای بی پایان و دست انداز است. این بخش رادیویی NPR از سال 2014 است. توضیح می دهد که آهنگسازان بازی های ویدیویی اغلب نوازندگانی هستند که به طور کلاسیک آموزش دیده اند و تکنیک های مشابه هر آهنگساز کلاسیک را در کار خود اعمال می کنند.

برای یک بازیکن مادام العمر مثل من ، این تعجب آور نیست – من اغلب هنگام کار به موسیقی متن بازی گوش می دهم. با این حال ، به عنوان یک مبتدی ، یافتن موسیقی متن خوب برای تمرکز دشوار خواهد بود – وجود دارد هزاران از بازی ها در آنجا وجود دارد ، و اگر دیگر لیست مورد علاقه خود را ندارید ، ورود به دنیای موسیقی بازی های ویدیویی می تواند حیرت انگیز باشد.

برای صرفه جویی در تلاش شما ، لیستی از 10 موسیقی متن مورد علاقه بازی ویدیویی خود را برای گوش دادن هنگام نوشتن ، مطالعه ، نقاشی یا هر کاری که انجام داده اید ، تهیه کرده ام. این لیست کلاسیک های مورد علاقه و موارد دلخواه شخصی را جمع می کند ، اما به هیچ وجه قطعی نیست – اگر موسیقی متن بازی مورد علاقه شما از بین رفته باشد ، دلیل نمی شود که ما شایسته آن نیستیم ، پس به هر حال آن را در نظرات رها کنید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir