10 موسیقی متن بازی های ویدئویی برای گوش دادن به هنگام کار


تصویر مقاله ای با عنوان 10 موسیقی متن برای بازی های ویدیویی که بهره وری شما را افزایش می دهد

تصویر: نینتندو

ممکن است کار در سکوت دشوار باشد ، اما یافتن موسیقی که شما را از کارهای با غلظت بالا – مانند نوشتن – منحرف نکند ، نیز یک چالش است. اما به نظر می رسد که آهنگ های زنگ بازی ویدیویی می توانند موسیقی پس زمینه مناسب هنگام نیاز به تمرکز باشند. نه ، جدی

مثل این Reddit post اشاره می کند، موسیقی بازی های ویدیویی معمولاً ابزاری است ، بنابراین کمتر سرزده است و به طور خاص برای تمرکز و ایجاد انگیزه در شما طراحی شده است. اگر بازی نکنید ممکن است شک داشته باشید ، اما من به شما اطمینان می دهم که موسیقی بازی چیزی فراتر از صدای بی پایان و دست انداز است. این بخش رادیویی NPR از سال 2014 است. توضیح می دهد که آهنگسازان بازی های ویدیویی اغلب نوازندگانی هستند که به طور کلاسیک آموزش دیده اند و تکنیک های مشابه هر آهنگساز کلاسیک را در کار خود اعمال می کنند.

برای یک بازیکن مادام العمر مثل من ، این تعجب آور نیست – من اغلب هنگام کار به موسیقی متن بازی گوش می دهم. با این حال ، به عنوان یک مبتدی ، یافتن موسیقی متن خوب برای تمرکز دشوار خواهد بود – وجود دارد هزاران از بازی ها در آنجا وجود دارد ، و اگر دیگر لیست مورد علاقه خود را ندارید ، ورود به دنیای موسیقی بازی های ویدیویی می تواند حیرت انگیز باشد.

برای صرفه جویی در تلاش شما ، لیستی از 10 موسیقی متن مورد علاقه بازی ویدیویی خود را برای گوش دادن هنگام نوشتن ، مطالعه ، نقاشی یا هر کاری که انجام داده اید ، تهیه کرده ام. این لیست کلاسیک های مورد علاقه و موارد دلخواه شخصی را جمع می کند ، اما به هیچ وجه قطعی نیست – اگر موسیقی متن بازی مورد علاقه شما از بین رفته باشد ، دلیل نمی شود که ما شایسته آن نیستیم ، پس به هر حال آن را در نظرات رها کنید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes