[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان 10 بهترین پادکست مالی شخصی برای شنیدن در سال 2021

عکس: محصولات Syda (شاتر استوک)

داشتن سواد مالی به برخی کارها نیاز دارد ، اما لازم نیست کارهای خانه. و در سال 2021 ، یکی از ساده ترین راه ها برای دریافت مشاوره عملی در مورد بودجه بندی ، مدیریت بدهی و سرمایه گذاری ، گوش دادن به پادکست های مالی شخصی هنگام صرف شام ، پیاده روی سگ یا سفر به محل کار است. برای کمک به شما در انتخاب مواردی که ارزش زمان ارزشمند شما را دارند ، ما یک آرایه به ظاهر بی پایان از نمونه های فرم عالی (و نه چندان عالی) را بررسی کرده ایم و 10 مورد برتر خود را برای سال 2021 انتخاب کرده ایم.

تصویر مقاله ای با عنوان 10 بهترین پادکست مالی شخصی برای شنیدن در سال 2021

عکس صفحه: Spotify (دیگران)

کلارک هوارد ، مدافع قدیمی مصرف کننده و مجری سابق رادیو صنفی ملی ، منبع مشاوره عملی و روشنی در مورد موضوعات متنوعی است که توسط شنوندگان در یک قسمت انتخاب می شود ، که می تواند از پس انداز بازنشستگی تا انتخاب سرویس پخش تلویزیونی تلویزیونی را پوشش دهد. دستور العمل های ارزان قیمت در نمایشگاه Costco شامل یک بخش سرگرم کننده “کلارک متعفن است!” که در آن هاوارد شکایات مربوط به توصیه های خود را از نمایش های قبلی می خواند.

پول خود را بدست آورید پادکست مالی شخصی است که توسط دو متخصص مالی کوینت تاترو و دانیل چولنو برگزار می شود. این نمایش به طور عمده استراتژی های سرمایه گذاری را شامل می شود ، از موضوعات مختلف از گسترده (“بیت کوین به عنوان یک استراتژی سرمایه گذاری”) تا ناپایدار (“قوانین تبدیل روت”). این پادکست پچ پچ است و فضایی شبیه به آنچه در یک برنامه رادیویی صبح پیدا خواهید کرد ، و معمولاً شامل بخشی است که به سوالات شنوندگان پاسخ می دهد. انتظار بسیاری از کلیپ های صوتی احمقانه و جوک را داشته باشید ، زیرا میزبان های پرانرژی گاهی اوقات کمی کار می کنند هم جلب توجه شما سخت است

پادکست مالی شخصی میزبان اندرو جیانکولا ، یک سرمایه گذار در املاک و مستغلات و نویسنده وبلاگ Dollar After Dollar است و تقریباً با هر موضوعی در رابطه با ایجاد ثروت سروکار دارد ، خواه سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ، انتخاب سهام ، ایجاد استراتژی تجاری یا مدیریت بودجه. جیانکولا سبکی محکم دارد که همه چیز را به حرکت در می آورد (به نظر می رسد او در حال ویرایش مکث بین جملات است ، حقه ای که از Youtube گرفته شده است) زیاد اطلاعات در هر 30 دقیقه نمایش.

نمایش بنیامین یک پادکست 70-90 دقیقه ای بی تردید است که توسط مشاور مالی سابق جو سل-سهی همراه با میزبان ناشناس وی معروف به “OG” (به معنای “آن مرد دیگر”) میزبانی می شود. این زوج خنده دار با طیف گسترده ای از مصاحبه های مهمان ، هفته ای سه بار نکاتی را برای پس انداز پول ، سرمایه گذاری و سایر اهداف مالی ارائه می دهند. این “زنده” تر از پادکست های دیگر است (یعنی عمدتا بدون ویرایش) ، بنابراین بیشتر شبیه یک نمایش رادیویی آرام است.

جیل برای پول پادکست مشاوره مالی بیهوده ای است که توسط جیل شلزینگر ، تحلیلگر بازرگانی CBS News و یک برنامه ریز مالی معتبر برگزار می شود. این قسمت ها به اندازه لقمه هستند (کمتر از 20 دقیقه) و معمولاً با س withالات خاصی سروکار دارند (“آیا من باید وام خود را پرداخت کنم یا سرمایه گذاری کنم؟”) توسط شنوندگانی که اغلب در برنامه ظاهر می شوند ارائه می شود. شلزینگر مصاحبه کننده جذاب و با استعدادی است و بهترین قسمت ها اغلب قسمت های مهمان هستند که معمولاً در بسیاری از پادکست ها چنین نیست.

WSJ مختصر برای پول شمابه میزبانی JR Whalen ، از کارکنان گزارشگر وال استریت ژورنال برای ارائه توضیحات مختصر در مورد موضوعات مالی روز ، اعم از قیمت خودرو ، بیت کوین یا اعتبارات مالیاتی جدید ، استفاده می کند. هر قسمت کمتر از 10 دقیقه طول می کشد و قسمت های جدید هر روز هفته منتشر می شوند ، و این منبع را برای توضیحات سریع در مورد موضوعات فعلی اخبار تبدیل می کند.

پس پول میزبان فرنوش ترابی طیف گسترده ای از مباحث مربوط به پول را شامل می شود ، از مصاحبه با نویسندگان مشاغل و افراد با نفوذ گرفته تا ارائه مشاوره خود در زمینه تشکیل خانواده ، پرداخت بدهی ها و ادامه یک حرفه موفق. او هر جمعه ، به س fromالات شنوندگان پاسخ می دهد – و یک جلسه خصوصی ، شخصی به نفر را برای یادگیری پول به کسانی که سوالات خود را برای پوشش دادن در برنامه انتخاب می کند ، ارائه می دهد. اگرچه بیشتر محتوای آن به زنان اختصاص دارد ، هر کسی می تواند خود را در کتابخانه بیش از 1200 اپیزود غوطه ور کند (و بشمارد!) و چیز مفیدی را ارائه دهد. -مگان والبرت

دیو رمزی ، مشاور دیدنی و جذاب مالی شخصی ، است شکل قطبی بیشتر به دلیل تحمل تقریباً صفر بدهی شناخته شده است. پادکست وی یک محصول جذاب است که شامل دو ساعت س callingال فراخوان شنوندگان است که طیف وسیعی از مباحث مالی شخصی را انجام می دهد و رمزی زحمت توصیه های دقیق را نمی دهد. اگرچه عدم صبر قاضی جودی با تماس گیرنده ها می تواند منفجر کننده باشد ، اما او نمایش را در یک کلیپ سرگرم کننده ، با سرعت بالا نگه می دارد و راهنمایی های وی واضح ، مختصر و کاربردی است.

خیلی عجیب، تهیه شده توسط پادکست بلومبرگ به میزبانی جو وایزنتال و تریسی الووی ، به نظر می رسد که همیشه دارای اولین پوشش موضوعات سرمایه گذاری (حرکات سهام ، کالاها ، تورم) است ، حتی وقتی در اخبار ظاهر می شوند. قسمت ها معمولاً زیر یک ساعت هستند و نمایش از موضوعات پیچیده ای مانند DeFi یا سرمایه گذاری Quant کوتاه نمی شود. میهمانان نیز دائماً آموزنده هستند.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir