[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان 1000 دلار برای بازی های ویدیویی با یک دوست در مدت 21 ساعت کسب کنید

عکس: جولیا زاوالیشینا (شاتر استوک)

اگر ایده شما برای یک آخر هفته آرامش بخش شامل انجام بازی های ویدیویی بی شمار با یک دوست هنگام خوردن تنقلات خوشمزه است ، ما برای شما شغلی داریم. FrontierBundles بدنبال آن است به یک جفت دوست هرکدام 1000 دلار بپردازید به ازای هر نفر 21 ساعت بازی ویدیویی انجام دهید و از تجربه خود گزارش دهید. آنچه در اینجا باید بدانید اینجاست.

آنچه شغل دلالت دارد

جزئیات دقیق آنچه در گزارش گنجانده شده مبهم است ، اما بخشی از آن احتمالاً شامل پاسخ س aboutالاتی در مورد این خواهد بود که آیا “شما در اواسط عمل با دوست صمیمی خود کمی بهتر بازی می کنید یا تمرکز شما خیلی بیشتر است” تیزتر وقتی تنها بازی می کنی؟ “

بنابراین FrontierBundles در دو نفره بازی پویا خود به دنبال چیست؟ توسط تبلیغات کار:

ما به دنبال جفت گیمرهایی با سابقه مجازی زیاد هستیم. ما می خواهیم دو نفره بازی هایی داشته باشیم که انبوهی از زامبی ها را نابود کرده ، ده بار توسط بیگانگان فضایی خونخوار زمین را فتح کرده و دوست دارند با آخرین چالش های بازی مقابله کنند ، مهم نیست که چقدر از بازی های پرتاب یکپارچه لذت می برند.

و نه: شما ، دوست گیمینگ خود ، لازم نیست در یک مکان باشید (به شرطی که هر دو در ایالات متحده باشید). اما شما باید با هم اقدام کنید (و نه: اگر جداگانه اقدام کنید ، شانس برنده شدن خود را دو برابر نمی کنید).

علاوه بر 1000 دلار ، هر برنده نیز دریافت خواهد کرد:

  • Nintendo Switch Lite
  • Mario Kart 8 Deluxe
  • عبور از حیوانات: افق های جدید
  • عضویت آنلاین در نینتندو سوییچ
  • دسترسی به بازی های NES (از طریق نینتندو آنلاین)
  • تنقلات، خوراک مختصر

چگونه درخواست شود

برای درخواست ، شما باید 18 سال سن یا مقیم ایالات متحده باشید. فقط برنامه را پر کنید در صفحه (به پایین بروید) ، از جمله توضیح اینکه کدام یک از بازیهای ویدیویی مورد علاقه شما برای بازی با دوستان است و چرا. شما همچنین می توانید یک ویدیو بسازید و ارسال کنید و توضیح دهد که چرا شما و دوستتان باید برای این کار رویایی انتخاب شوید.

آخرین مهلت درخواست ها 18 ژوئن 2021 ساعت 11:59 PM PDT است و برندگان ظرف پنج روز اطلاع داده می شوند.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir