12 روش برای افزایش سرعت آیفون با یک الاغ آهسته


تصویر مقاله ای با عنوان 12 راهکار برای افزایش سرعت گوشی آیفون با یک الاغ آهسته

عکس: Shutterstock (Shutterstock)

گاهی اوقات آیفون شما فقط بیش از حد بارگیری می کند. این ممکن است به دلیل استفاده زیاد از برنامه یا فرایند پیش زمینه باشد. اگر آیفون شما ناگهان کند شد ، پاک کردن RAM و حافظه به شما کمک می کند.

اگر آیفون بدون دکمه دارید ، هیچ گزینه مستقیم با یک کلیک برای انجام این کار وجود ندارد. در عوض ، شما باید از یک راه حل استفاده کنید (در همه iPhone هایی که از iOS 13 و نسخه های بالاتر استفاده می کنند) کار می کند. برای مقابله با این امر ، ابتدا باید AssistiveTouch را فعال کنید که دکمه Home شناور را روی صفحه آیفون حمل می کند.

باز کن “تنظیماتو ادامه بده دسترسی > ضربه زدن > تماس کمکی و فعال کنید “تماس کمکیخواهید دید که یک “دکمه” روی صفحه شما ظاهر می شود.

اکنون به صفحه اصلی بازگردید. کلیک “میزان صدا را افزایش دهیددکمه ، سپس “صدا را کم کنید“روی دستگاه و نگه دارید”قدرت“در چند ثانیه. با این کار منوی power باز می شود. حالا دکمه AssistiveTouch نرم افزاری را فشار داده و نگه دارید.

در چند ثانیه ، iPhone شما از شما می خواهد که رمز عبور را وارد کنید تا قفل آن باز شود. اگر تا اینجا پیش رفته اید ، بدان معناست که iPhone شما حافظه RAM و حافظه پنهان خود را پاک کرده است.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes