[ad_1]

تصویری برای مقاله ای با عنوان 13 روش هوشمندانه برای تولید تخم مرغ با قاتلین شیطان

عکس: تیم (شاتر استوک)

بدترین کاری که می توانید برای جوشاندن تخم مرغ به زودی انجام دهید قرار دادن آن در آب سرد است. تخم مرغ ها را از یخچال سرد به گرم در حال جوش انتقال دهید s آب باعث می شود که غشا با سفید جوش بخورد و در نتیجه تخم های شیطان آلوده و زخمی ظاهر شود. (و نه ، من هرگز ترفند سرکه را مفید ندیده ام.)

من دوست دارم تخم مرغ هایم را در آب در حال جوش قرار دهم ، اجازه دهم تا 10 دقیقه بجوشند ، سپس آنها را در یک حمام یخ غوطه ور کنیم (اگر یک دسته کامل وجود دارد) یا آنها را زیر آب سرد بشوییم (اگر فقط چند مورد وجود دارد بلافاصله آنها را بخورید) من بندرت مشکل لایه برداری دارم. من می گویم که با توجه به اینکه تخمها و پوسته های آنها از سیستم های آلی پیچیده ای تشکیل شده است ، به ازای هر ده مورد یک تخمک کمی سفید نشده مشاهده می کنم که قابل قبول است.

شما همچنین می توانید تخمهای خود را با اثرات مشابه (و سفیدهای بسیار لطیف) بخارپز کنید. فقط یک قابلمه را با حدود یک اینچ یا آب پر کنید ، یک سبد بخار را داخل آن قرار دهید ، آن را بپوشانید و روی حرارت زیاد بجوشانید. تخم مرغ ها را اضافه کرده و به مدت 11-12 دقیقه قبل از خنک شدن در حمام یخ یا زیر آب سرد و گرم بپزید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir