[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان 14 روش استفاده از تاچ پد در مک بوک پرو خود

اسکرین شات: جیک پترسون

نوار کنترل نوار لمسی به طور پیش فرض نمایش داده می شود گزینه هایی برای روشنایی ، حجم ، خاموش و Siri. اگرچه اپل فکر می کند که برای اکثر مردم باید خارج از جعبه کار کند ، اما ممکن است برای شما کار نکند. خوشبختانه ، تغییر آن آسان استبه

باز کن تنظیمات برگزیده سیستم> صفحه کلید، سپس “را انتخاب کنیدنوار کنترل را سفارشی کنیدبه مشاهده خواهید کرد که گزینه های موجود در نوار کنترل شروع به لرزش می کنند و تعدادی گزینه جدید روی صفحه ظاهر می شود. گزینه های مختلف را مرور کنید و هنگامی که مورد دلخواه خود را پیدا کردید ، آن را به سمت پایین بکشید تا یکی از گزینه های موجود در نوار کنترل جایگزین شود. شما می توانید همین کار را برای نوار کنترل گسترده انجام دهید. فقط در این حالت ویرایش روی پیکان ضربه بزنید.

نکته دیگر: نیازی به شارژ کامل ندارید نوار کنترل یا نوار کنترل گسترده. در واقع ، می توانید مکان نما را “زیر” صفحه نمایش خود به نوار کنترل بکشید ، جایی که گزینه روشن می شود. اکنون آن را به پنجره بکشید و از نوار لمسی شما ناپدید می شود. از طرف دیگر ، این گزینه ها را با انگشت خود به سمت چپ نوار لمس بکشید ، جایی که سطل زباله را آماده حذف می بینید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir