[ad_1]

تصویر برای مقاله ای تحت عنوان 15 تعطیلات جزیره ای که نیازی به گذرنامه ندارید

عکس: دنیس کارتنکامپر (شاتر استوک)

فلوریدا کیز

فلوریدا کیز به خاطر غذاهای عالی ، زندگی شبانه و سواحل آفتاب گرفتن شناخته شده اند. کeys از ده ها جزیره کوچک در سواحل فلوریدا تشکیل شده است ، معروف ترین این جزیره است کلید لارگو، اسلامورادا، و (بدیهی است) کی وست. فلوریدا کیز لیست علاقه مندیها غذا و سرگرمی دارد Duval Sدرخت در کی وست و دتجربه با olfin c ماراتن و Bakers Kay Resort در Key Largo. هوا tهوس می کنم بهترین گزینه برای سفر به است کلیدها (مگر اینکه در تعطیلات سفر دریایی ایستگاه بندر باشد).

جزیره آملیا ، فلوریدا

درست در ساحل شمال شرقی فلوریدا ، جزیره آملیا به عنوان “جزیره مخفی ““آ.” مکانی متمرکز بر آرامش و عاشقانه جزیره فعالیت های سلامتی شامل طبیعت گردی ، دوچرخه سواری ، و یوگا خوبلیا از طریق پلی به سرزمین اصلی فلوریدا متصل می شود مسافرت رفتن با ماشین نسبتاً آسان است. ورود از طریق هوا نیز یک گزینه است.

جزایر سانیبل و کپتیوا ، فلوریدا

Sanibel و Captiva جزایر خواهر هستند که توسط یک پل به یکدیگر متصل می شوند (و سرزمین اصلی فلوریدا). هر دو جزیره به خاطر معروف بودن رستوران ها و اقیانوس می مانددر حالی که سواحل مورد علاقه جمع کنندگان مشتاق پوسته دریا هستند. یادداشت های اتاق بازرگانی، “Co بسیاری از مردم هنگام بازدید از من آتش می گیرندتهمت زدن موقعیت خمیده در کمر که فرد هنگام خم شدن و بیرون آوردن پوسته به خود می گیرد “Sanibel Stoop” نامیده می شود. ”

علاوه بر پیاده روی در ساحل ، فعالیت های جزیره متفاوت است ماهیگیری در ساحل به تورهای طبیعت گردی و سفرهای دریایی. بسته به اینکه از کجا آمده اید ، می توانید به فرودگاه فورت مایرز پرواز کنید – منSlands فاصله کمی از آنجا 20 مایل دارد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir