15 فیلم که زمانی عالی بودند ، همه گیری کاملاً خراب شد


تصویری از گمشده در ترجمه نشان می دهد که اسکارلت جوهانسون چتری در دست دارد و در چهارراه شلوغ در ژاپن قدم می زند

اسکرین شات: توابع ترجمه / تمرکز را از دست داده است

چیزهای مزخرف جدیدی در راه است ، شاید از یادگیری آنها شگفت زده نشوید ، ویروسی مم پیشنهاد دهنده برنامه واکسیناسیون اشتباه بود “زامبی” را در فیلم ایجاد کرد من افسانه امبه ظاهراً این واقعیت داردپسرم در مورد واکسن های واقعی کووید احتیاط کند.

چندین مشکل اینجا: هیولاها خون آشام بودند ، نه زامبی ، و تاریخچه منشا آنها شامل هیچ چیز نمی شود برنامه واکسیناسیون –خون آشام در واقع برانگیخته شده است از [checks notes] ویروسبه همچنین ، شاید مهمتر: فیلم داستانی استبه

اگر حتی یک نفر از نجات جان خودداری کند واکسن را فقط به این دلیل که نمی توانید خون آشام های زامبی ها را از واقعیت تشخیص دهید خیلی زیاد. به طرز موذیانه تری ، میم دارد برای تقویت این ایده که اپیدمیولوژی به طور کلی مشکوک است ، استفاده می شود. در هر صورت ، این امر امکان تماشای مجدد را محدود می کند اگر دردناک باشد چه چیزی باید سرگرم کننده باشد، هیجان انگیز علمی تخیلی.

من افسانه ام تنها نیست فیلمی که دارد در سایه بیماری کووید ، سایه جدیدی به خود گرفت-19 همه گیری بسته به خلق و خوی شما ، ممکن است متوجه شوید که چنین هستند با شما و زمان ما کاملاً صحبت کنید یا شاید متوجه شوید که آنها اکنون چنین ضربه ای زده اند به طرز ناخوشایندی به خانه نزدیک شده اید و دیگر نمی خواهید آنها را تماشا کنید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes