[ad_1]

تصویر مقاله با عنوان 16 بهترین هک والدین ما از سال 2021 تاکنون

عکس: جولیان ولنتاین (شاتر استوک)

وقتی غیر والدین با اطمینان اعلام می کنند که چگونه آنها پدر و مادری که در موقعیت XYZ قرار دارند (کودکی که به سمت هدف خشمگین می شود ، کودکی که از خوردن هر چیزی به جز نیش مرغ امتناع می کند ، نوجوانی که دائماً به تلفن همراهش چسبانده شده است) ، آنها معمولاً نمی فهمند که والدی که متکبرانه قضاوت می کنند پدر و مادر از دور نه همه کودکانی که تا به حال زندگی کرده اند بلکه فرزند منحصر به فرد و خاص آنهاست. و که کودک شخصیت ، نیازها و خلق و خوی خاص خود را دارد.

درک خلق و خوی کودک خود– که آنها عمدتا با آن متولد می شوند – بیش از نیمی از جنگ است.

اکنون می توانید نشانه هایی از خلق و خوی ذاتی کودک را حتی در اوایل کودکی مشاهده کنید. برخی از نوزادان هنگام گرسنگی گریه می کنند. برخی فریاد خواهند زد. بعضی ها تقریباً تمام وقت لبخند می زنند. دیگران جدی تر هستند. کودک خردسال شما ممکن است قبل از اینکه حتی بتواند راه برود ، سعی کند از هر سازه زمین بازی بالا برود. مال من کسي بود که نيم ساعت اول در حاشيه ايستاده بود و سعي مي کرد تصميم بگيرد که آيا آن گله بي خطر است يا نه.

اگرچه ما به تنهایی نمی توانیم با درک کودک ، خلق و خوی او را تغییر دهیم من میتوانم به ما کمک کنید تا انتظارات خود را تنظیم کرده و تعامل خود را با آنها بهبود بخشیم.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir