[ad_1]

به طور نامحدود

عکس صفحه: امیلی لانگ

بایگانی اینترنتی یک مخزن برای همه چیز است. اگرچه احتمالاً می دانید که همیشه مفید است دستگاه Wayback، و عالی برای فیلم های حوزه عمومی ، رسانه های مستقل ، نمایش های تلویزیونی و روزنامه های خبری و سایر رسانه هایی که به صورت رایگان تماشا می کنید – و در صورت تمایل از خود استفاده و رمیکس کنید.

فیلمهای بسیاری وجود دارد – علاوه بر فیلمهای سینمایی ، فیلم های آموزشی و فیلم ها ، مجموعه های ویژه ای که در اختیار بایگانی اینترنتی برای فرزندان ، مستندها و حتی مجموعه ای از مواد کالایی قرار گرفته اند ، در دسته هایی مانند داستان علمی ، ترسناک یا نوآر سازمان یافته اند. این آسانترین بایگانی برای مرور نیست و برای صفحات موبایل نیز سازماندهی نشده است ، اما مطمئناً گنجینه ای از مطالب جالب است.

این داستان در ابتدا در سال 2016 منتشر شد و در جولای 2019 (توسط نیک داگلاس) ، مه 2020 (توسط امیلی لانگ) و در 12 فوریه 2021 و 10 ژوئن 2021 توسط جوئل کانینگام به روز شد. به روزرسانی های ما شامل موارد زیر است: عکسهای صفحه جدید ، لیست فیلم های اصلاح شده و اضافه شدن Plex و PlutoTV به لیست گزینه های پخش ما. ما هم آن را حذف کردیم MoviesFoundOnlineکه بعد از مرگ Adobe Flash Player دیگر قابل اعتماد نیست.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir