[ad_1]

اسکرین شات یک زامبی از Tales From the Hood

نوستالژی دهه 90 در حال حاضر عالی است ، بنابراین احتمالاً تعجب بزرگی نیست مرد آب نبات برمی گرداند. قاتل عشق با صدای باس خالی از سکنه و دست قلاب هرگز چنین نداشته است کاملا نمایش فردی ، جیسون یا مایکل مایرز ، اما اجرای تونی تاد – و رپ آوازی متمایز او – او را به نماد فوری کت ترنچ تبدیل کرد.

اصل از سال 1992 من کردم الهام بخش دو دنباله (یکی بسیار خوب ، یکی … نه چندان زیاد) و همچنان فیلمی باهوش ، هوشمندانه و متفکرانه با تمام جرات و خون لازم است ، اما همچنین یک قاتل زیبا با انگیزه بسیار خوب برای انتقام باقی می ماند. مهمتر از همه ، این فیلم به استودیوها کمک کرد که یادآور شوند که تماشاگران فیلم های ترسناک با سیاه پوستان وجود دارد.

شاید تنها چیزی که فاقد آن بود دیدگاه بود. قهرمان فیلم (علاوه بر خود آقای Robitai) هنوز یک زن سفیدپوست (ویرجینیا مدسن) بود ، و اکثر افرادی که در پشت صحنه روی فیلم کار می کردند. آپدیت / دنباله / راه اندازی مجدد جدید توسط نیا دا کاستا ، کارگردان مشکی درخشان کارگردانی می شود که نویسندگی فیلم را با جردن پیل و وین روزنفلد انجام داده است. دیگر نیازی نیست با تمرکز بر مسیر سفید به عنوان راهنما ، مخاطب را به یک داستان سیاه فریب دهید. (شاید اگر هالیوود توجه می کرد هرگز نبوده و نخواهد بود.)

به نظر می رسد که ما بالاخره تخت خود را بر این باور گذاشته ایم که تماشاگران خارج از POC برای فیلم های ترسناک سیاهپوست ظاهر نخواهند شد ، و در حالی که جردن پیل ارتباط زیادی با آن دارد ، او به هیچ وجه پیشگام فضایی نبود. داستان فیلم های ترسناک عالی با Black folx در جلو و پشت دوربین قله ها و دره های خود را دارد ، اما آنها همیشه آنجا بوده اند.

اینها برخی از بهترین و شاخص ترین فیلم های ترسناک سیاه هستند. تقریبا نیمی از آنها هنرمندان سیاه پوست را به هنرمندان ارائه می دهند و پشت دوربین ، در حالی که دیگران بازیگران سیاه پوست را در پیش زمینه دارند. همچنین ، این فقط یک نمونه است – بسیاری از کارشناسان فیلم سیاه و طرفداران ترس وجود دارند که می توانند توصیه های بهتری نیز ارائه دهند. به آنها گوش کن.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir