[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان 18 فیلم علمی تخیلی که قبل از اکران The Matrix 4 باید تماشا کنید

ماتریکسبا اکتشافات تریپسیک و اکشن سنگین در مورد ماهیت واقعیت (و دوزهای سنگین تمثیل فرعی) ، داستانهای علمی تخیلی را برای توده ها به ارمغان آورد. این فیلم از بسیاری جهات ترکیبی کامل از مغز و ماهیچه بود: یک فیلم متفکرانه که برای انواع مختلفی از تفاسیر باز بود ، همچنین دارای سکانس های اکشن شگفت انگیز و ابتکاری بود که بر هنرهای رزمی دوران قدیم تکیه می کرد و در عین حال مرزهای فناوری فیلم را در سال 1999 پیش می برد.

دو دنباله اول در هر صورت در انتقال مضامین خود کمتر موفق بودند ، اما مانند هر کاری که واچوفسکی انجام داد ، اگر بیشتر گیج شوند ، جذاب خواهند ماند. تریلر دنباله بعدی: قیامت ماتریسیs (با بیرون آمدن لانا واچوفسکی به تنهایی) اگر او خیلی خوب به نظر نمی رسید ، سقوط کرد و لعنت کرد:

زمان نشان خواهد داد. در همین حال: فقط به خاطر ماتریکس یکی از محبوب ترین فیلم ها در ژانر فلسفه- علمی تخیلی هوشمند است ، به این معنا نیست که تنها فیلمی است که ارزش دیدن دارد. چندین مگا بازدید دیگر در همان خط و چند فیلم وجود دارد که خوب عمل کردند ، اما در بازار حذف شدند. برخی از آنها مغز خود را روی آستین خود می پوشند ، در حالی که برخی دیگر به موضوعات سنگین می پردازند در حالی که شما به چیز دیگری توجه می کنید. در اینجا چند مورد دیگر وجود دارد که ارزش بررسی آنها را دارد اگر می خواهید مغز خود را برای یک ماتریس جدید آماده کنیدبه

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir