[ad_1]

بره با تاج رنگی

عکس صفحه: لامپ / A24

پیش پرده برای گوشت بره، در آینده روانگردان درام وحشتناک عجیب و غریب از A24 و به کارگردانی والدیمار یوهانسون، دیروز ترک تحصیل کرد، و اگر اصلا در شبکه های اجتماعی هستید ، شانس خوبی وجود دارد که شما آن را دیده باشید ، یا حداقل با واکنش های وحشتناک ، البته گیج کننده ای نسبت به آن روبرو شده باشید. که بعد از تماشای آن بسیار منطقی است:

A24 از شهرت خاصی برای فیلم های جوی قابل توجه برخوردار است اصابت قطعا یک مکان شیرین –فیلم هایی که معمولاً ترکیبی از هنر ، سرگرمی ، تفسیر و گه سبک-چه-تازه-دیدم؟! من فکر می کنم فانوس دریایی، ساحره، کشتن گوزن مقدس، و روز نیمه تابستان (و همچنین آینده شوالیه سبز) تا آنجا که این مورد شماست ، همه آنها کاملا فراموش نشدنی هستند. این قدرت همان چیزی است که ژانر فیلم فاک شده می نامیم: Gبد یا بد ، آنها برای همیشه با شما می مانند.

گاهی اوقات پیش نیاز است تنها می تواند رویاهای شما را دنبال کند مطمئناً فیلم هایی وجود دارد که من هرگز ندیده ام و بسیار نگران کننده بوده اند. حتی خواندن یک داستان شرح یا گرفتن چند لحظه از تریلر فاصله دارد می تواند مزاحم باشد فیلم های فاک شده دارند این قدرت و اجرا طیف وسیعی از برندگان جوایز خانه هنری به زباله برای کار. در اینجا 20 مورد از … موارد دلخواه ما آورده شده است؟

(احتمالاً تعجب آور نیست برخی فیلم های قابل توجه دارند نه بود فقط به این دلیل که در هیچ جایی برای پخش جریانی در دسترس نیستند ، در اینجا گنجانده شده است – درباره آن فکر کنید ناشناخته، چهره های مرگ، میمون رو بشکن، خوشبختی، چربی، بازدیدکننده Qو دیگر کلاسیک های بدنام پیچ خورده. Fبدون مارماهی برای تکمیل انتخاب ما با عناوینی از مجموعه DVD کمی مشهور شما.)

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir