20 فیلم میهن پرستانه ناپسند برای تماشای این فیلم در چهارم جولای


در برجیادداشت ثابت ، tاو اولیه است سال ها همه فیلم ها در سطوح مختلف کار می کنند ، اما تا سوم ، فرمول خسته می شدو بنابراین چهارم قمار کرد عبور از بالا (با آن اشتباه نشود بالای بالا) وطن پرست، و به طور گسترده ای نتیجه داد راه ، برنده شدن در بزرگترین گیشه سریال ، قبل یا بعد.

بعد از اینکه بوکسور ایوان دراگو (فیلم آینده He-Man Dolph Lundgren) به معنای واقعی کلمه ، آپولو کرید را با کل اتحاد جماهیر شوروی پشت سر خود کشت ، فرد راک عقل سالم ، به یک کلاهبرداری تبدیل شد ، و دراگو را مجبور به توافق با یک مسابقه غیر مجاز در اتحاد جماهیر شوروی سوسیالیستی کرد. همه چیز در معرض invia است عالی برای همه زمان ها ، یک آموزش ویرایش کاملاً به یاد ماندنی: در حالی که Drago با یک تیم کامل ، تجهیزات مدرن و بهترین استروئیدها تمرین می کند کمونیسم ادامه یافت پیشنهاد می دهد ، راکی ​​این کار را به روشی قدیمی انجام می دهد: قطع درختان و تظاهر به سگی که می کشد پولی دور سورتمه. مثل لعنتی مرد.

بدون دادن خیلی زیاد ، در پایان می توانید راکی ​​را بدست بیاورید که مخاطبان اتحاد جماهیر شوروی را به خود جلب کرده و کف زدن های خود میخائیل گورباچف ​​نخست وزیر را به دست بیاورد. و این داستان سقوط کمونیسم است.

کجا پخش شود: Prime Video ، Hulu ، تلویزیون اسلینگ


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes