21 تنظیمات Clever AirPods Pro که همه باید از آنها استفاده کنند


تصویر مقاله ای با عنوان 21 Clever AirPods Pro settings که همه باید از آن استفاده کنند

اسکرین شات: جیک پترسون

هر بار که پیام جدیدی با پیام Siri دریافت می کنید ، دستیار دیجیتالی مودبانه همه اتفاقاتی را که هنگام گوش دادن به AirPods برای خواندن متن یا متون ورودی شما رخ می دهد ، قطع می کند. این یک ویژگی عالی است ، اما برای همه مناسب نیست. در اینجا نحوه مدیریت آن آمده است.

در iOS به تنظیمات> Siri & Search> پیام رسانیبه برای غیرفعال کردن کامل عملکرد ، کلید کنار “پیام ها را با Siri اعلام کنیدبه همچنین می توانید روی کلید کنار هر برنامه ای در لیست ضربه بزنید تا عملکرد فقط برای آن برنامه غیرفعال شود. اگر روی “پیامها” ضربه بزنید ، نه تنها این سوئیچ را پیدا خواهید کرد ، بلکه می توانید انتخاب کنید که آیا Siri پیامهایی را از موارد دلخواه ، اخیر ، مخاطبین یا همه ارسال خواهد کرد یا خیر.

همچنین یک پاسخ بدون تأیید وجود دارد. این تنظیم به طور پیش فرض غیرفعال است ، این تنظیم به Siri اجازه می دهد تا پاسخ های شما را بدون بازخوانی به اولین مورد شما ارسال کند. این می تواند راحت باشد ، اما همچنین خطرناک است. شما نمی دانید که آیا دستیار شما قبل از ارسال پاسخ شما اشتباه شنیده است.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes