[ad_1]

تصویری از اعتبار دوباره راه اندازی DuckTales با حضور اسکروژ ، دونالد و برادرزاده هایش یک اتاق پر از گنج است

عکس صفحه: DuckTales / دیزنی +

ما من می گویم ما از شروع مجدد متنفر هستیم. ما خوشحال خواهیم شد که در مورد نحوه انجام این کار ادامه دهیم زیاد بلکه چیزی جدیدتر وجود دارد ، استدوباره ، بیشتر اوهاصلی و هنوز – صانتشار و بازپرداخت به طور قابل اعتماد کسب و کار بزرگ باقی مانده است.

راستش را بخواهید ، از همان ابتدا ، با تهیه کنندگی فیلمسازان ، این مورد وجود داشته است کتاب و نمایشنامه برای ایده بیشتر از پیگیری ایده های جدید. مناین یک اقتصاد ناب است: فیلم های گران قیمت هستند و موفقیت های گذشته به نوید می دهند موفقیت در آینده به راحتی می توان فراموش کرد که در سال 1939 جادوگر شهر از بود چهارم اقتباس از کتاب ال. فرانک باوم از سال 1900 ؛ تیمفاهیم شلنگ تقریباً چهار دهه قبل از پوشیدن جودی گارلند پوشیده شده بود نقره اي یاقوت سرخ دمپایی

این ممکن است در یک لیگ با این کلاسیک نباشداما CW فقط جزئیات را ارائه داده است از آینده محیط را دوباره راه اندازی کنید-کربن ها فرقه سلسله 4400، نسخه جدید با انداختن مقاله هوشمندانه از اصل متمایز می شوید. ( شبکه داشت موفقیت بیش از چند سال گذشته از جیمیل پخش مجدد را شروع کنید مجذوب، به واکر، به روزول و کونگ فو.) و سپس سوال از دنیس ویلنوو وجود دارد تپه، تریلر دوم که او تازه برای آن افتاده بود، نوید نسخه بسیار چشمگیرتر رمان از آنچه دیوید لینچ موفق شد در دهه 1980 حکومت کند ، بود.

چرا ادامه می دهیم برای تجدید نظر در جهان آیا ما قبلاً مطالعه کرده ایم؟ نمی تواند همه از هالیوود دریافت می شود کمبود تخیل – این برای ما نیز هست. من هم همینطوردر واقع ، برخی وجود دارد شروع مجدد و دوباره کاری که تقریباً به اندازه نسخه های اصلی و حتی گاهی اوقات بهتر است. اینجا برخی از علاقه مندی های ما وجود دارد. در مورد تو چی؟

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir