[ad_1]

در تصویر صفحه سریال انیمیشن هیلدا ، دختر بچه ای با موهای آبی (هیلدا) حیوانات خانگی از روباه کوچک جادویی روباه با شاخ در جنگل

اسکرین شات: هیلدا / نتفلیکس

Netflix 200 میلیون مشترک + خود را در پشت برخی از مجموعه های تلویزیونی اصلی عالی ایجاد کرده است و شانس زیادی برای تماشای (یا قبلاً تصاحب) موارد بزرگ را دارد: بریگرتون،، ساحره،، چیزهای عجیب،، پادشاه ببرها،، گامبیت ملکه ، لوپین ، و غیره. حتی اگر آنها را ندیده اید ، آنها به اندازه کافی باد کرده اند تا نام آنها را بدانید. اما بسیاری از آنها از کجا آمده اند – و برخی از آنها به همان اندازه خوب یا بهتر از این مجموعه های برجسته هستند.

بله ، در حالی که Netflix زندگی خود را به عنوان یک سرویس پخش مستقیم با مجوز دادن مطالب منتشر شده قبلی شروع کرد ، در هشت سال گذشته – از زمان انتشار اولین نسخه اصلی آن ، خانه کارتها، در سال 2013 ، غول رسانه ای ، یک شرکت اجاره DVD ، یک کتابخانه بزرگ از مجموعه های اصلی و مینی سریال ها ایجاد کرده است ، به طوری که نگهداری از آن دشوار است.

در اینجا ، بدون ترتیب خاصی ، برخی از جالب ترین و چشمگیرترین جواهرات مخفی اصلی در Netflix – نمایش هایی که احتمالاً آنها را تماشا نمی کنید ، اما قطعاً باید تماشا کنید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir