[ad_1]

تصویری از دو زن که روی مبل جمع شده اند و به لپ تاپی نگاه می کنند که برچسب پرچم رنگین کمان در پشت آنها قرار دارد ، بالای یک توده کتاب در مورد تاریخ LGBTQ نشسته است

تصویر: ویکی لتا

به همان روش هایی که می توان تاریخ عجیب و غریب را کشف کرد ، به اندازه افرادی که آن را تجربه کرده اند ، وجود دارد و افسانه های بسیاری که ما تقریباً فراموش نکرده ایم چه کسانی در دنیای عادلانه نام خانوادگی هستند. تاریخ می تواند ما را القا کند و به ما کمک کند که مرتباً مرتکب همان اشتباهات لعنتی نشویم – اشتباهاتی مانند فراموش کردن اینکه رنگین پوستان در صف اول آزادی همجنسگرایان بودند.

غرور زمانی است برای جشن ، بزرگداشت و یادآوری همه اینها ، چه شما ترنس ، بی ، آس ، دامن ، تابه ، بین جنسی ، غیر باینری یا هرجای دیگر از جنسیت و هویت جنسی و طیف رسا باشید … یا فقط افتخار حمایت از شما دوستان کویر شما.

این 30 فیلم منعکس کننده عناصر تاریخ معاصر کویر (LBGTQ) است – گاهی اوقات دراماتیک ، گاهی مستند و گاهی به این دلیل که خود فیلم تاریخ ساز شده است. آنها دهه ها عشق ، رابطه جنسی ، فعالیت و هنرمندی را منعکس می کنند. برخی خواستار مدارا هستند ، در حالی که دیگران انگشت میانی خود را در پاسخ به تعصب تنگ نظر بلند می کنند. بسیاری از ما می خواهند که یکدیگر را دوست داشته باشیم ، اما برخی دیگر خواستار این هستند که ما فریاد نبرد را برپا کنیم: همجنس باز باشید ، جنایت کنید.

یا فقط کفش های پاشنه چا را بپوشید و فیلم های خوبی تماشا کنید. شما آن را انجام دهید (و دریغ نکنید که موارد دلخواه خود را در نظرات به ما بگویید.)

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir