[ad_1]

تصویری از Franke Potente توسط Run Lola Run

اسکرین شات: راه اندازی Lola Run / Sony Pictures Classics

درست زمانی که فکر می کردید فیلم های پرفروش نمی توانند ادامه پیدا کنند ، افراد خوب در یونیورسال پیکچرز زمان ورود بعدی و طولانی مدت سریال جیمز باند را اعلام کردند. وقتی در اکتبر در ایالات متحده افتتاح می شود ، زمان مرگ وجود ندارد قرار است علاقمندان به فیلم برای پارگی مثانه به مدت 2 ساعت و 43 دقیقه در محل خود باقی بمانند. بسیار حماسی برای یک جاسوس.

هیچ فیلم باند وجود ندارد کوتاه، در نظر داشته باشید: طیف دلداری، کوتاهترین در تاریخ سریال ، 106 دقیقه طول می کشد. 2015 روح دومین طولانی ترین در 158 دقیقه است. و باند حتی در بین فرنچایزهای مدرن منحصر به فرد نیست: پایان بازی انتقام جویان تا 182 دقیقه طول می کشد و جنگ ستارگان: ظهور اسکای واکر، 155 دقیقه به نظر می رسد امروز همه فکر می کنند دیوید لین هستند و این همان چیزی است که هر فیلم اکشن دارد لارنس عربیبه

فیلم های طولانی گاهی عالی هستند ، اما مدت زمان همیشه (یا حتی اغلب) داور کیفیت نیست. جهنم ، برخی از بزرگترین فیلمهای تاریخ – برای چندین دهه و طیف گسترده ای از ژانرها – داستانهای خود را بسیار م effectivelyثر در 90 دقیقه یا کمتر بیان می کنند. در اینجا 26 مورد از موارد مورد علاقه ما وجود دارد. صبر کن. این در حال افزایش عصبی است.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir