[ad_1]

نمایی از تام کروز در زره پوش نبرد از فیلم Edge of Tomorrow

عکس صفحه: Edge of Tomorrow / برادران وارنر. تصاویر (استفاده منصفانه)

سالن های فیلم را به خاطر دارید؟ سینماها را به خاطر بسپارید در طول تابستان؟

از آخرین باری که من در یک اتاق بزرگ و تاریک با غریبه ها نشسته ام مدت طولانی (از زمان نوشتن من 463 روز) می گذرد تا سرگرمی های عالی را در صفحه بزرگ تجربه کنم (در این مورد، گربه ها) من واقعاً امیدوارم که به زودی دوباره این کار را انجام دهم ، اما متأسفانه نمی دانم این اتفاق در تابستان امسال خواهد افتاد یا خیر ، زیرا می خواهم صبر کنم تا فرزندانم واکسینه شوند. و شرم آور است ، زیرا چیزی شبیه جستجوی استراحت در مجازات گرمای تابستان در هوا نیست مرزهای سینما –مخصوصاً اگر برای تماشای چیزی بزرگ ، قوی و فوق العاده فوق العاده آنجا هستید.

بله ، از آن زمان به بعد آرواره ها باعث ترس مردم از بازگشت به آب در سال 1975 شد ، تابستان فصل اصلی سینما ، حداقل برای طعم خاصی از فیلم در نظر گرفته می شود: معمولاً قوی ، اغلب شدید برای لرزش و به احتمال زیاد بیش از حد ، پر با جلوه های ویژه. بلاک باسترهای تابستانی به احمقانه و سطحی بودن شهرت دارند. گرچه این اجباری نیست ، اما قطعاً درست است که تعریف مثالهای شکل حیرت را ترجیح می دهد شما با یک عینک بیش از اینکه شما را به فکر انداخت (نه اینکه مشکلی در آن وجود ندارد).

برای بازگشت از بازگشت فیلم ها در هوای گرم پس از همه گیری آینده راه اندازی در ایالات متحده آمریکا از سریع 9 (که مطمئناً هرچه هنگام تماشای آن فکر نکنید بسیار قوی و تضمین شده لذت بیشتری خواهد برد) ، کارکنان Lifehacker در 20 سال گذشته فیلم های محبوب محبوب تابستانی ما را به اشتراک گذاشته اند. یک فیلم در نظر گرفته شود قرار نبود او رئیس گیشه سینما باشد (اگرچه بیشتر آنها انجام شد) ، و نه در تقویم دقیق آزاد شد تابستان تعریف می کند –من فکر می کنم همه ما می توانیم توافق کنیم که وقتی صحبت از فیلم می شود ، بسیار بالا است فصل در ماه مه آغاز می شود و در ماه اوت پایان می یابد. آنچه آنها ارائه می دهند پیاده روی است.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir