[ad_1]

تلفنی که آرم iIstagram را نشان می دهد

عکس: شاتر استوک (شاتر استوک)

اخیراً اینستاگرام همه را یادآوری کرده است این است “دیگر یک برنامه اشتراک عکس یا یک برنامه اشتراک عکس مربع نیست،“و واقعاً ، شرکت مادر فیس بوک آن را می خواهد بودن بر از هر نوع مرکز اشتراک ویدیو ، از حلقه های سبک TikTok گرفته تا YouTube مانند مدت زمان طولانی تر فیلم های IGTV. با افزایش تعداد ویدئوها در اینستاگرام ، نیاز به نگهداری آنها نیز افزایش می یابد به چشم انداز آفلاین.

هنوز نه همیشه اتصال اینترنت خوبی داشته باشید چرا وقتی در تپه ها هستید یا در پرواز طولانی بعدی خود ، ویدیوها را در اینستاگرام از دست می دهید؟ خوشبختانه این امکان وجود دارد فیلم ها را در اینستاگرام بارگیری کنید و هر کجا که بروید آنها را با خود ببرید.

قبل از اینکه به شما نشان دهیم چگونه این کار را در همه دستگاه های خود انجام دهید، شایان ذکر است که این روش ها تمایل به شکستن دارند گاه و بیگاه. تغییرات در اینستاگرام API آن بیش از بیشتر سرویس های دیگر است ، به این معنی که روش بارگیری فیلم ها ، عکس ها یا داستان ها همراه با آنها همچنان تغییر می کند. در بیشتر موارد ، روشهایی که ما پیشنهاد می دهیم کارساز هستند زیرا توسعه دهندگان آنها را طراحی می کنند به روز رسانی برنامه ها یا اتوماسیون آنها به طور منظم. با این حال ، احتمال کمی وجود دارد که کسی از آن استفاده کند این روش ها می توانند کار را متوقف کنید به طور موقت

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir