[ad_1]

تصویری از مقاله با عنوان

عکس: DarkMediaMotion (شاتر استوک)

البته با استفاده از هر نوع پایه حرارتی این ابزار با خطای کاربر و آسیب دیدگی همراه است. اما برای افرادی که صاحب هستند 5.4 میلیون دستگاه بخار دستی برای لباسهایی که اخیراً بکسل شده اند، احتمال سوختن آنها حتی بیشتر بود. در اینجا مواردی است که باید در مورد برداشت از آن بدانید ، از جمله نحوه بازپرداخت.

کدام بخارپزها هستند یادآوری می شود؟

اگر یک بخار لباس دارید ، می خواهید جزئیات تولید را بررسی کنید. این بدان دلیل است که تقریباً 5.4 میلیون واحد از برند Joy / JM My Little Steamer و بخار کوچک من Go Mini یادآوری تمایل آنها به “تخلیه ، پاشش یا نشت آب گرم در هنگام استفاده ، ایجاد خطر جدی برای سوختگی برای مصرف کنندگان” است ، گزارش های کمیسیون ایمنی محصولات مصرف کننده (CPSC).

هر دو دستگاه بخار توسط HSN تولید می شوند: در گذشته به “شبکه خرید در خانه” و در گذشته به “باشگاه خرید در خانه” معروف بودند. اما بخارشوی های خارج شده علاوه بر فروش در HSN و HSN.com ، در فروشگاه های ملی و همچنین بصورت آنلاین در خرده فروشی های مختلف از جمله آمازون ، تارگت ، تختخواب حمام و فراتر از آن ، والمارت ، به فروش می رسید. و Lowes از ژانویه 2002 تا دسامبر 2020.

این بخارشوی ها هر کدام بین 10 تا 30 دلار و به صورت ترکیبی بین 20 تا 50 دلار قیمت دارند و در رنگ های مختلفی از جمله سیاه ، سفید ، قرمز ، بنفش و چای عرضه می شوند. آنها در چین ساخته می شوند و توسط Ingenious Designs LLC از Ronkonkoma ، نیویورک وارد می شوند –شرکت تابعه HSN از سال 1999 به طور کامل متعلق به آن است.

تا به امروز ، HSN 227 گزارش از پاشیدن یا نشت آب گرم از بخارپزها دریافت کرده است – 106 مورد گزارش صدمات سوختگی ، از جمله هشت سوختگی درجه دو و شش سوختگی درجه سوم است.

چگونه برای بخار معیوب خود بازپرداخت کنیم

هر کسی که یکی از بخارپوش های لباس دستی یدک دار را در اختیار دارد ، باید فوراً استفاده از آن را متوقف کند. کسانی که از ژانویه 2018 تا دسامبر 2020 واحدهای خود را خریداری کرده اند ، در حالی که کسانی که خرید می کنند ، حق بازپرداخت کامل را دارند کشتی های بخار خود را بین ژانویه 2015 و دسامبر 2017 خریداری کرده اند حق بازپرداخت جزئی را دارند. صاحبان کشتی های بخار خریداری شده قبل از ژانویه 2015 حق دریافت کوپن را دارند.

صرف نظر از اینکه در کدام گروه قرار می گیرید ، باید برای راهنمایی های خاص در مورد دریافت بازپرداخت یا کوپن با HSN تماس بگیرید. این کار را می توانید با تماس با HSN از طریق 855-654-0942 از ساعت 9:00 صبح تا 9:00 بعدازظهر ET دوشنبه تا جمعه یا مراجعه www.SteamerRecallSettlement.com یا وب سایت HSN، و سپس اطلاعات تماس را کلیک کنید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir