[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان 6 راه برای ذخیره فضای ذخیره سازی Gmail به صورت رایگان و کمتر از 15 گیگابایت

عکس: یارترا (شاتر استوک)

سریعترین راه برای آزادسازی فضای Gmail حذف ایمیل های بزرگ است. اگرچه خدمات ذخیره سازی ابری بارگذاری و به اشتراک گذاری پرونده ها را بسیار آسان می کند ، بسیاری از افراد (یا شرکت ها) پیوست های زیادی را به ایمیل ارسال می کنند. با گذشت زمان ، تعجب خواهید کرد که 15 گیگابایت فضای ذخیره سازی کجا رفته است و چرا از شما خواسته شده فضای بیشتری بخرید.

اگر در این موقعیت قرار دارید ، ضربه زدن به پیوستهای بزرگ سریعترین راه برای آزادسازی فضا است. ما میتوانیم استفاده کنیم اندازه پارامتر برای انجام این کار. در نوار جستجوی Gmail ، تایپ کنید: اندازه: 5 متر. با این کار همه ایمیل هایی که 5 مگابایت یا بیشتر از فضای Gmail را اشغال می کنند را اشغال می کندشما می توانید ببینید که چقدر به آنها نیاز دارید، مواردی را که انتخاب نمی کنید انتخاب کنیدو آنها را حذف کنید.

به همین ترتیب می توانید اصطلاحات مختلفی مانند را امتحان کنید اندازه: 1 متر برای ایمیل های بزرگتر از 1 مگابایت یا اندازه: 20 متر برای ایمیل های بزرگتر از 20 مگابایت شماره قبل متر به معنای تعداد مگابایت است که می خواهید فیلتر کنید تا بتوانید آن را متناسب با نیازهای خود تغییر دهید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir