[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان 7 برنامه که هر عاشق فیلم به آن نیاز دارد

عکس صفحه: جوئل کانینگام

من قبلاً یک دفترچه کوچک نگه می داشتم که هر فیلمی را که تماشا می کردم ضبط می کردم و به آن ستاره می دادم. در طی سالیان جایی (یا به عبارت دقیق تر ، بعد از بچه دار شدن) ، تماشای من متوقف شد و در سن بالای کنونی ام ، احتمالاً نمی توانم پنج فیلم آخر را که تماشا کردم نام ببرم. اینجاست که Letterboxd وارد می شود.

این برنامه اجتماعی بسیار شبیه وب سایت Goodreads اما برای فیلم ها کار می کند. می توانید از آن برای ثبت همه فیلم های تماشا شده ، دادن امتیاز ستاره به آنها ، نوشتن نظر (در صورت انتخاب) و به اشتراک گذاشتن نمایه خود با سایر کاربران (اگرچه می توانید اطلاعات مشاهده را نیز به صورت خصوصی حفظ کنید) استفاده کنید. شما می توانید سایر کاربران سایت را دنبال کنید تا از دوستان و منتقدان فیلم های مورد علاقه خود تماشا کنید یا آنچه در این روند است را بررسی کنید.

مانند JustWatch ، Letterboxd یک نسخه رایگان پایدار را ارائه می دهد ، اما اگر شما مایل به پرداخت حدود 1.50 دلار در ماه (19 دلار در سال) هستید ، می توانید تبلیغات را حذف کنید ، از آمار شخصی تر و گزینه های مرتب سازی لذت ببرید و لیست های تماشای JustWatch خود را برای دریافت هشدار وقتی چیزی که می خواهید ببینید به یک سرویس جریانی که مشترک آن هستید اضافه شود.

موجود در: وب | iOS | اندروید | تلویزیون اپل

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir