7 برنامه مدیتیشن که ارزان تر (و بهتر) از Headspace هستند و راحت هستند


تصویر مقاله ای با عنوان 7 برنامه مدیتیشن که از Headspace و Calm ارزان تر (و بهتر) هستند

اسکرین شات: هموش پاتک

Insight Timer یک برنامه و وب سایت مدیتیشن مبتنی بر جامعه است. در برنامه ای مانند Headspace ، شما اساساً به یک یا دو معلم مدیتیشن دسترسی دارید. Insight Timer هزاران معلم مدیتیشن برای انتخاب دارد. حتی می توانید در جوامعی ثبت نام کنید که تمرکز و مراقبه را با هم تمرین می کنند.

نسخه رایگان برنامه بیش از 100،000 مدیتیشن و دسترسی به رویدادهای زنده را در هر کجا که می توانید ارائه می دهد میانجیگری را تمرین کنید با افرادی از سراسر جهان این برنامه مدیتیشن ها را در دسته های مختلف سازماندهی می کند و شما مدیتیشن های متفاوتی برای مقابله با اضطراب ، استرس ، خواب و غیره خواهید یافت.

بهترین چیز در مورد Insight Timer این است که شما را محدود نمی کند. می توانید معلم و دوره هایی را که نیازهای فعلی شما را برآورده می کند ، جستجو کرده و پیدا کنید.

Insight Timer دارای یک برنامه Member Plus است که به شما امکان می دهد به بیش از 1000 دوره اختصاصی و بارگیری آفلاین با 60 دلار در سال دسترسی داشته باشید ، اما لازم نیست حداکثر استفاده را از برنامه ببرید.

Insight Timer در دسترس است برای iOS و اندرویدبه


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes