[ad_1]

تجربه بوکس هیجان نبرد سخت ترین بازی است که تا به حال انجام داده ام ، بیشترین ضربان قلبم را بدست آورده ام و اگرچه گرافیک آن کمی پنیر بود ، اما در نهایت غوطه ور شدم. بین دورهای دعوا ، تقریباً روی صندلی مجازی گوشه رینگ نشستم.

تجربه عملی هنگامی شروع می شود که برنامه را راه اندازی کرده و منوها را در مورد نحوه عملکرد بازی توضیح دهید. به جای اینکه کنترلرهای خود را به سمت دکمه های منو نشانه بگیرید (بیشتر بازی ها به سلاح های لیزری علاقه دارید) ، مستقیماً به صفحه منو رفته و با دستان مجازی خود ، که قبلاً دستکش بوکس پوشیده اند ، آنها را لمس کنید.

شما در یک ورزشگاه کوچک با حس گاراژ هستید. یک مربی کنار شما می ایستد ، به شما نگاه می کند ، اما صحبت نمی کند. یک قسمت پانسمان ، یک مانکن وجود دارد که می توانید مشت بزنید و یک حلقه بوکس برجسته وجود دارد. حریفی را انتخاب کنید که با او بجنگید و ناگهان در گوشه ای از رینگ با جمعیت کمی جمع شده اید. مشت می زنید و سعی می کنید ضربه نخورید. اگر ضربه بزنید ، جهان کمی محو می شود ، سیاه و سفید می شود و شما (اگر مثل من هستید) در حالی که سعی می کنید جهت یابی کنید ، یک دقیقه از حریف خود دور می شوید.

من سه راند مقابل حریفم برنده شدم ، اما این خسته کننده بود. من تا جایی که می توانستم به او ضربه زدم و به سمت او حرکت کردم و سعی کردم فشار را حفظ کنم. با یک فشار مداوم در گوشه دور گاردینم روبرو شدم ، که بازی کمک کننده به شکل مستطیل قرمز روی کف حلقه مجازی رنگ آمیزی می کند. من نیاز داشتم فوت کردن، دمیدن و دوباره ضربه بزن و نه اینکه به تنهایی به من ضربه بزند. تماشاگران تماشا کردند ، مربی من بی صدا قضاوت کرد. من نمی خواستم این را لعنت کنم نمی خواستم ضربه بخورم. اگر می خواهید ضربان قلب خود را افزایش دهید یا فقط از یک تمرین تناوبی کوتاه می ترسید ، Thrill of the Fight را بازی کنید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir