[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان 7 بهترین تلفن هوشمند برای افراد مسن (2021)

عکس: insta_photos (Shutterstock)

فقط به این دلیل که شخصی سالها بعد به آنجا می رسد به این معنی نیست که دنیای اینترنت باید آنها را ترک کند. بله ، حتی موهای نقره ای ما نیز مستحق تماس از طریق زوم ، ارسال پیام در واتساپ و انجام یک یا دو بازی هستند.

بله ، کلیشه این است افراد مسن و فناوری با هم ترکیب نمی شوند دائمی است ، اما تلفن های هوشمند زیادی برای افراد مسن طراحی شده است – به علاوه شما می توانید حالت های خاصی را در تلفن های هوشمند محبوب فعال کنید تا استفاده از آنها برای مردم آسان تر شود. حتی اگر والدین یا پدربزرگ و مادربزرگ شما هرگز از رایانه استفاده نکرده باشند ، می توانند در مدت زمان کوتاهی کار خود را با تلفن هوشمند شروع کنند.

وقتی نوبت به انتخاب بهترین تلفن هوشمند برای افراد مسن می رسد ، انتخاب بسیار زیادی وجود دارد. برای کسانی که بودجه مشخصی دارند ، گزینه های ارزان تری وجود دارد ، در حالی که کسانی که به دنبال دستگاهی هستند که دوام بیاورد ، می توانند تلفن های هوشمند نزدیک پیشرو را با حالت های خاص برای دسترسی آسان انتخاب کنند.

برای توصیه های کامل به لیست ما مراجعه کنید – اما ابتدا ، یک هشدار:

توجه برای Jitterbug و شرکتهای مرتبط

در طول تحقیقات خود ، ما با تلفن های هوشمند Jitterbug ، TheGreatCall و Lively مواجه شدیم. آنها معمولاً برای افراد مسن بسیار توصیه می شوند ، زیرا آنها به طور خاص برای این گروه طراحی شده اند و دارای خدماتی هستند که برای کمک به مشکلات دستگاه و خدمات اضطراری اختصاص داده شده است.

اما توصیه می کنیم از این محصولات دوری کنید. Jitterbug Smart2 از سال 2018 به روز نشده است و نظرات وحشتناکی برای آمازون دارد. تلفن هوشمند زنده، که ادعا می شود جانشین Jitterbug است ، هیچ نظری برای آمازون ندارد ، که همچنین دلگرم کننده نیست.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir