[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان 8 فیجت ارزان & # 39؛  اسباب بازی ها & # 39؛  Pop-It Loving Kid شما با آن بازی خواهد کرد

عکس: ویکتور اوسیپنکو (شاتر استوک)

یکی از آسیب زا ترین دوران کودکی من خاطرات یک جشن هالووین در مدرسه ابتدایی بود. ما به خانه ای خالی از سکنه در کتابخانه رفتیم ، چشمهایمان را بسته بود و به ما گفتند که یک سطل را دراز کنید تا مغز و کره چشم ما را لمس کنید. (اینها در واقع اسپاگتی و انگور اسپاگتی پخته و خنک شده بودند.)

نتیجه ممکن است برای دانش آموزان دوم سال خیلی وحشتناک باشد ، اما حال و هوا مانند این است غذا می تواند به یک اسباب بازی حسی عالی تبدیل شود درست است. رشته فرنگی و برنج ، چه پخته و چه نپخته ، بافت منحصر به فردی دارند. نمونه های بسیار خوبی وجود دارد به روشهایی که مردم استفاده می کنند غذاهایی مانند اسباب بازی های حسی، بستگی به این دارد که چقدر مایل هستید اجازه دهید آنها بلند شوند.

اشیا Natural طبیعی مانند سنگ ها و پوسته های دریایی نیز به دلیل وزن ، بافت و رنگ متفاوت ، موارد زیادی را در کیف های لمسی ایجاد می کنند. روغنهای اساسی که کودکان می توانند بدون ریختن آنها را استشمام کنند ، می توانند عناصر تسکین دهنده نیز ایجاد کنند.

نکته این است که تقریباً هر شیئی که در اطراف خانه قرار گرفته دارای کاربردهایی است که فراتر از موارد عملی است. یکی از الهام بخش ترین چیزهایی که من تجربه کرده ام همانطور که یکی از والدین می گوید، “سلام ، این یک سری مزخرف است، پیدا کردن چیزی جالب برای انجام با آن. “و سپس شما به ناچار می بینید که آنها از چیزهایی استفاده می کنند که تصورات شما هرگز خواب نخواهد دید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir