8 مورد از بهترین برنامه ها برای ایجاد بازی برای مبتدیان


Game Maker Studio 2 پیشرفته ترین قسمت است نرم افزار در لیست ما ، و می تواند تازه واردان را کاملاً بترساند. با این حال ، این آسانترین موتور بازی در سطح حرفه ای است که می توانید یاد بگیرید ، و این بود توسط بسیاری استفاده می شود سازندگان بازی های مستقل دوست دارند Hyper Light Drifter ، Momodora ، Katana Zero ، و بیشتر.

کلید Game Maker Studio 2دسترسی اسکریپتهای ساده و مبتنی بر شی است. به جای رمزگذاری بازی ها از ابتدا ، ویرایشگر داخلی به شما امکان می دهد رفتار شخصیت ها و سیستم های بازی را با منوهای کشویی ساده بر اساس استودیوی بازی ساززبان برنامه نویسی منحصر به فرد. تیدر اینجا چندین آموزش وجود دارد که اصول موتور را نیز به شما می آموزد پروژه های نمونه برای شروع و دارایی های جامعه که اگر قبلاً استفاده نکرده اید می توانید از آنها استفاده کنید خودت درست کن

تنها نکته منفی این است که مهارت هایی که با آنها بازی سازی یاد می گیرید Game Maker Studio 2 لازم نیست که به موتورهای دیگری مانند Godot ، Unity و Unreal ترجمه شود ، زیرا آنها از زبانهای برنامه نویسی رایج مانند C # ، که اجازه می دهد تا پیچیدگی بیشتر. با این حال ، از آن زمان Game Maker Studio 2 از بازی های 2D و 3D پشتیبانی می کند ، به راحتی می توانید تمام بازی های خود را بسازید Game Maker Studio 2 برای به شرطی که پاسخگوی نیازهای شما باشد.

استودیوی بازی ساز برای بارگیری و استفاده رایگان است ، اما برای باز کردن قفل برخی از ویژگی ها و بازی های خود را ارسال کنید. شما می توانید یک مجوز 1 ساله 39 دلاری خریداری کنید که به شما امکان می دهد در ویندوز و مک منتشر کنید ، یا یک مجوز دائمی 99 دلاری که به پشتیبانی iOS ، Android ، درایوهای Fire Fire ، Ubuntu ، HTML 5 و Universal Windows منجر می شود. Game Maker Studio 2 همچنین ابزارهای انتشار برای PS4 / PS5 ، Nintendo Switch و Xbox One / Xbox Series X / S وجود دارد ، اما هرکدام به مجوزی نیاز دارند که هزینه آن 700 دلار سالانه –یا می توانید آنها را با 1 دلار ترکیب کنید ،500 در سال این زیباست شیب دار ، اگرچه قابل مقایسه با است هزینه انتشار در کنسولی که مشاهده خواهید کرد سایر نرم افزارهای سطح حرفه ای.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes