[ad_1]

کاکتوسهای کریسمس (Schlumbergera Bridgessii) گیاهان خانگی کلاسیک با استرس کم هستند. آنها به مراقبت بسیار کمی نیاز دارند و یک بار در سال تلاش (حداقل) شما با فوران گلهای زیبا و برقی فوشیا پاداش می گیرد. آنها نیز هستند تکثیر آسانبنابراین می توانید قلمه ها را نیز اهدا کنید.

این گیاهان در شرایط کم نور به خوبی زنده خواهند ماند طبق GardeningKnowHow.com آنها با قرار گرفتن در معرض نور بهتر شکوفا می شوند. شما همچنین می خواهید به طور مرتب به کاکتوس کریسمس خود آبیاری کنید تا خاک کمی مرطوب بماند. (اگر یک شیرده مزمن هستید ، ممکن است این گیاه برای شما گیاه باشد.) در آخر ، دما و رطوبت خانه خود را در نظر بگیرید. در اینجا آنچه GardeningKnowHow.com توصیه می کند:

هنگام بررسی نحوه مراقبت از کاکتوس کریسمس ، به خاطر داشته باشید که دما را نیز بین 60 تا 70 درجه فارنهایت (15-21 درجه سانتیگراد) ، با سطح رطوبت متوسط ​​تا زیاد ترجیح می دهد. قرار دادن یک سینی سنگریزه پر از آب زیر ظرف کاکتوس کریسمس روش خوبی برای افزودن رطوبت بیشتر به خانه است.

اگر صاحب حیوان خانگی هستید و بدنبال گیاهانی با نگهداری کم هستید که حیوانات خانگی شما را مسموم نکند ، یکی از آنهاست آنها باید گزینه های چند جانبه را ارائه دهند. آنها همچنین کاملاً رایج هستند ، بنابراین در یافتن آنها در مرکز باغ محلی خود مشکلی نخواهید داشت. حتی بهتر ، اگر یکی از دوستان یا اعضای خانواده شما قبلاً یک گیاه گلدار داشته اید ، نگاه کنید ، چند قلمه بخواهید و خودتان آنها را تکثیر کنید – این کار رایگان و آسان است.

این داستان در اصل در آوریل 2016 منتشر شد و در 3 اکتبر 2019 برای افزودن اطلاعات اضافی و در تاریخ 1 ژوئن 2021 توسط AA Newton برای انعکاس رهنمودهای سبک فعلی Lifehacker ، به روز شد و دو توصیه جدید گیاه و پیوندهای به روز شده در 1 ژوئن 2021 اضافه شد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir