9 سفارشی سازی ناپایدار که باید سعی کنید کار را راحت تر کنید (یا سرگرم کننده تر کنید)


تصویر مقاله ای با عنوان 9 سفارشی سازی ضعیف که باید سعی کنید کار را راحت تر کنید (یا سرگرم کننده تر کنید)

عکس صفحه: هاموش پاتک

Slack پیشگام شکلک ها در گپ های کاری است ، اما در هنگام افزودن جدیدترین شکلک ها ، در حال کاهش وزن است. اگر نمی توانید شکلک های موردعلاقه خود را در Slack پیدا کنید ، یا اگر می خواهید کارها را سرگرم کننده تر کنید ، شکلک های سفارشی را اضافه کنید. اسلک موجی یک منبع عالی برای بارگیری عکسهای عکس و GIF است.

صاحبان و سرپرستان فضای کاری می توانند شکلک ها را به Slack اضافه کنند (اما مهمانان نمی توانند). برای شروع ، روی “کلیک کنیدشکلک“کنار جعبه متن و انتخاب کنید”شکلک ها را اضافه کنیددکمه “.

اکنون می توانید به “بسته های ایموجیصفحه ای برای افزودن یک بسته شکلک از فهرست Slack (سه بسته در هنگام نوشتن وجود دارد). برای بارگذاری یک شکلک سفارشی ، به “برویدشکلک های سفارشی“بخش. اینجا را کلیک کنید”یک تصویر بارگذاری کنیددکمه بارگذاری شکلک سفارشی. این می تواند یک فایل PNG یا حتی یک فایل GIF باشد. به آن یک اسم بزنید (این دستوری نیز خواهد بود که برای ورود شکلک ها استفاده می کنید) و کلیک کنید “صرفه جوییدکمه “. این فرایند را برای همه شکلک هایی که می خواهید اضافه کنید تکرار کنید.

برای ارسال شکلک جدید ، فقط به جعبه متن بروید ، با یک علامت دونقطه (:) شروع کنید ، نام شکلک را وارد کنید ، یک شکلک را انتخاب کنید و فشار دهید وارد.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes